Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Zamysł na podarunek dla mężczyzny 14 czerwca, 2022

Urodziny, rocznica ślubu lub oczekiwany od dawna oraz zasłużony awans w pracy to idealne okazje, by obdarować kochanego przepięknym podarunkiem. I choć znamy jego preferencje, nadzwyczaj często ciężko nam podjąć końcową decyzję.

Klasyczny dodatek do garnituru

zegarek

Autor: Yuri Samoilov
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyzna troszczący się o swój wygląd zapewne doceni ładny upominek, jaki będzie stanowił tradycyjną ozdobę garnituru. Niezwykle popularnym prezentem jest bez wątpienia krawat. W sklepach wyszukać można wiele modeli zrobionych z różnorakiego typu materiałów, zatem zdecydowanie się na odpowiedni upominek nie będzie kłopotem. Jeśli wolisz trochę mniej szablonowe rozwiązania, możesz zdecydować się na inne dodatki, jak na przykład zegarek. I tutaj wybór jest tak duży, że ciężko podjąć ostateczną decyzję, ale zegarmistrz zapewne podpowie, jaki z modeli będzie pierwszorzędnym wyjściem – . Dobrym pomysłem na podarunek dla miłośnika elegancji będą również spinki do mankietów. Jeśli woli on klasykę, lepiej zdecydować się na delikatne ozdoby, na przykład zrobione ze srebra oraz w prostej formie. W przypadku mężczyzny ceniącego nietuzinkowe dodatki, można zdecydować się na spinki nawiązujące do jego zainteresowań, np. w kształcie piłki nożnej.

męski zegarek

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

A może interesujący gadżet?Choć do często wybieranych prezentów dla panów należą krawaty, dobrze pomyśleć nad innym użyteczną, a zarazem atrakcyjną niespodzianką. Może to być np. nadmieniony już zegarek, lecz w sportowej wersji – świetny prezent dla mężczyzny aktywnego, jaki lubi ćwiczyć. Zegarmistrz na pewno doradzi czy lepszy będzie model wodoodporny, czy z funkcją stopera – .

Jeśli obdarowywany mężczyzna lubi gadżety, dobrze pomyśleć nad czymś, co ułatwi mu pracę, np. nad słuchawką bluetooth, która doskonale sprawdzi się w samochodzie. Inne rozwiązanie to niewielki głośnik, jaki z pewnością będzie podobał się nie tylko miłośnikom muzyki. Użytecznym gadżetem będzie też uchwyt do komórki z przyssawką, jaki również będzie nieoceniony podczas podróży.

Jeżeli szukasz prezentu dla mężczyzny, nade wszystko miej na uwadze jego zainteresowania i sposób, w który lubi on spędzać wolny czas.

Widzisz u siebie niedosyt? Potrzebujesz sporo artykułów na zbliżony temat? Dla nas to rewelacyjna informacja. Zatem kliknij (http://www.dortex.pl/odziez-uzywana-dostawy/) w ten link i gotowe.

Takim sposobem prościej będzie Ci trafić w jego gust i spowodować mu prawdziwą radość, a w końcu właśnie o to chodzi w obdarowywaniu innej osoby podarunkami.