Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Podaruj coś specjalnego małżonce 5 marca, 2022

Wręczanie prezentów to naprawdę piękna tradycja, którą po prostu warto jest podtrzymywać
prezent dla żony

Autor: Creative Technology
Źródło: Creative Technology
Okazuje się, że praktycznie każdy z nas lubi od czasu do czasu dostawać prezenty.

Świadczą one o tym, że ktoś o nas myśli, że jesteśmy dla kogoś ważni i że ludzi, jakich znamy, są po prostu dobrzy. Z tej racji warto jest kultywować stary już zwyczaj obdarowywania się prezentami. Wielu z nas dostaje je kilak razy do roku, na przykład pod choinkę na święta Bożego Narodzenia, na urodziny, na Wielkanoc i czasami z okazji imienin. Takie gesty są naprawdę miłe i chyba każdy z nas może potwierdzić, że już samo szykowanie komuś prezentu jest zadaniem bardzo pozytywnie wpływającym na samopoczucie, z tym, że spełniony musi być jeden kluczowy warunek, aby tak faktycznie było. Jak to warunek?

prezent dla żony

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Otóż koniecznie musimy wiedzieć, co chcemy podarować danej osobie. Jeżeli nie wiemy, to sam fakt, że chcemy, albo po prostu wypada coś dać, może stać się kłopotliwy, stresujący a nawet powodujący bóle żołądka czy głowy. Warto jest zatem być przygotowanym do corocznej roli świętego Mikołaja i nie tylko. Prezent dla żony możemy zakupić o wiele wcześniej niż nakazuje kalendarz. Patentem może okazać się kupowanie czegoś nie z racji zbliżającej się okazji, a dlatego, że wiemy, że dany przedmiot, ubranie, wycieczka czy inna forma upominku spodobałaby się danej osobie. Wcale nie musimy zakładać, że prezent dla żony wręczymy jej pół roku przed urodzinami, możemy go przecież schować, albo dać bez żadnej okazji. Ot tak. Takie gesty mają olbrzymią moc zwłaszcza w cementowaniu trwałości związku!

prezent dla żony

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Pamiętajmy zatem o tym, by prezenty kupować z głową. Byle co podarować to nie sztuka. Wielu ldzi niestety z powodu braku pomysłów decyduje się na te rzekomo sprawdzone formy podarków i kupuje na przykład czekoladki swojej drugiej połówce. Niesłuszne to posunięcie.
Jeżeli na kimś nam zależy, to powinniśmy tak się zachowywać, by to ukazać, a przecież pójście na łatwiznę to czysta kompromitacja w oczach naszej drugiej połówki. Nie pozwólmy zatem sobie na nią!