Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Czym jest odpowiednia pielęgnacja? Jak powinna wyglądać? czego powinno się unikać? Listopad 23, 2021

kosmetyki
Ażeby zachować najlepszy wygląd powinniśmy zatroszczyć się o swoje ciało – każdej chwili. Oznacza to, iż każdy dzień musi być w określonej części przeznaczony na pielęgnację, która wprowadzi do naszego życia określony rytm, niezwykle istotny dla ciała oraz ducha. Z jednej strony, jak mówimy o pielęgnacji to myślimy o typowej higienie, z drugiej kojarzy się to z upiększaniem urody, stosowaniem kosmetyków. Jedna jak i druga kwestia się oczywiście nie eliminuje, bo jak chcemy naprawdę dbać o swoje ciało powinniśmy pamiętać o wszystkich najbardziej wskazanych praktykach.
Komentowanie nie jest możliwe

Daj szansę się uwieźć magicznej mocy zapachu ukrytego we flakoniku Sierpień 5, 2021

buteleczka z perfumami
Zapachy posiadają niewypowiedzianą moc. Każdy z nas sam choć raz poczuł tę właściwość – zapachy są niczym garderoba, musimy je dobrze dobrać do charakteru, okoliczności oraz pory dnia. Każda kobieta powinna posiadać w swej kosmetyczce co najmniej dwa rodzaje perfum – pierwszy zapach lekki, pobudzający oraz dodający świeżości – dobry na początek dnia. Drugi – trochę bardziej uwodzicielski oraz cięższy. Będzie odpowiedni z pewnością wieczorem oraz nocną jeśli czeka nas wyjątkowy wieczór – to idealne dopełnienie wieczornego stroju.

Komentowanie nie jest możliwe

Co wyróżnia zapach Marc Jacobs Daisy? Sierpień 4, 2021

perfumy
Marc Jacobs to słynny i uznawany projektant. Od 2001 roku tworzone są perfumy, sygnowane jego nazwiskiem. Najchętniej kupowana jest seria owocowo-kwiatowa, która doskonale sprawdzi się w okresie wiosennych i letnich dni.
Komentowanie nie jest możliwe

Eleganckie zapachy mogłyby być nieco tańsze Maj 21, 2021

perfumy
Kobiety umieją docenić fantastyczny zapachu faceta – same także lubią dobrze pachnieć. Jednakowoż perfumy i wody damskie, trzeba bądź co bądź ubolewać z owego powodu, najzwyczajniej nie są dostosowane cenowo do zarobków Polaków. Trudno zakładać, że słynne marki zapachowe będą dostosowywały ceny do zarobków w danym państwie. W szczególności, iż tak czy siak dostrzec można niemały popyt na firmowe perfumy.

Komentowanie nie jest możliwe

Antyczna męskość w współczesnej toalecie Maj 19, 2021

golenie
Każdy wie co znaczy szykowna kobieta. Wprawdzie wyobrażenie owo może się nieco różnić w poszczególnych wypadkach, jednak mniej więcej wiemy „mała czarna” i obcasik zawsze się sprawdzają. Oprócz tego jeszcze godziwe perfumy (niekoniecznie francuskie) i mamy wzór szykownej kobiety.

Komentowanie nie jest możliwe

Kosmetyki, perfumy Kwiecień 28, 2021

zapachy
Decydując się na kosmetyki oraz perfumy dla siebie, nie patrzymy głównie przez wzgląd na nośną reklamę. Propozycje producentów zadziwiają nas mnogością dostępnych ofert, a perfumy sprawiają, że i my chcemy luksusu w takiej postaci. Kobiety lubią być obdarowywane przez swych partnerów, także bez okazji, dlatego marka wychodzi nieustannie z nowymi propozycjami dla swoich klientek. Panie mają przeważnie upatrzone marki i rodzaje perfum, dlatego usilnie polują na drogeryjne promocje.
Komentowanie nie jest możliwe

Perfumy damskie mają być przyszykowane na wszystkie okazje Wrzesień 9, 2020

Perfumy
Czy mamy własne ukochane perfumy damskie?

Ilu by nie pokazało się ludzi, tak wiele bez wątpienia będzie wizji odnośnie perfum, których oni używają. Przez to właśnie producenci przykładają wszystkich sił, aby zapachy, które są przez nich proponowane pokazały się jak najbardziej zróżnicowane, tak żeby każdy mógł wyszukać coś odpowiedniego dla siebie.

Komentowanie nie jest możliwe

Jak dobrze pachnąć – czyli co mieć na uwadze w czasie wybierania odpowiednich perfum Lipiec 17, 2020

markowe perfumy
Zapachy są jak druga skóra. Stanowią dopełnienie doskonale leżącego stroju, akcentują charakter stosującej je osoby. Jednak niestety zwykle zdarza się, że zapach, który został niewłaściwie dobrany, gryzie się ze wizerunkiem konkretnej osoby, powodując dysonans w odbiorze całości. Sam właściciel zapachu gryzącego się z naturalnym zapachem skóry, może czuć się źle, otoczony takimi zapachami.

Komentowanie nie jest możliwe

Jak mężczyzna może stać się modny? Czy jest to możliwe? Jak tego dokonać? Styczeń 21, 2019

błyszczące pikolaki na soczystej zielonej trawie
Mawia się, iż moda to coś co dotyczy pań, iż to one tylko o tych rzeczach myślą, a panowie prędzej zadowolą się czymkolwiek. W większości może w taki sposób się to przedstawiać, ale na pewno to nie jest reguła, do jakiej wszyscy się stosują. Dowodem jest coraz bardziej liczna rzesza panów, którzy chcą się ubierać modnie oraz z elegancją. Żeby to osiągnąć należy poznać kilka zasad.
Komentowanie nie jest możliwe