Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Parę słów o modzie 12 marca, 2022

Przychodzą cieplejsze dni, a wraz z nimi przetrząsanie wszystkich szaf. Warto po przedłużających się zimowych miesiącach zrewidować jej wnętrze i uaktualnić. Chowamy głęboko duże swetrzyska, babcine rajstopy i babcine sukienki. Sezon wiosenny to dni, gdy są na wybiegach i na deptakach sukienki.

A jest ich mnóstwo. Do wyboru mamy różne projekty oraz printy. Każdy sklep asos oferuje nam nowe zbiory konfekcji. Można zatem do woli wybierać. Sukienka asos to, obok karminowych ust i obcasów, znak kobiecości. Dlatego dużo klientek kupuje sukienki, które podkreślają kobiece wdzięki. Są to fasony z wcięciem w talii i obcisłe. Właściwa długość to przed kolano, ale kiedy posiadamy szczupłą sylwetkę i długie nogi można pomyśleć o mini. Kochamy również jeździć w sukienkach do pracy. W takim razie ta długość chyba niewłaściwe.

Masz ochotę ciągnąć dalej zajmującą treść? Zatem nic nie powinno Ci przeszkodzić – kontynuuj pościel flanela na nowej witrynie.

Także góra powinna być zabudowana, a zatem przepastne dekolty powinny poczekać na drugą sposobność.

Zazwyczaj też ich kolor jest dopasowany. Takie reguły dotyczą pracownic urzędów, dużych korporacji, czy placówek. Kiedy pracujemy w branży artystycznej to odrobina fantazji także w stroju jest zawsze mile widziana. W ostatnich latach zachwycaliśmy się powrotem lat 50. i 60. w modzie.

Autor: Every Nature

W tym czasie na deptakach oraz w sklepowych witrynach zjawiły się szerokie suknie z czarującą halką. To bardzo kobiecy fason, który zaznacza talię. Taka sukienka będzie odpowiednia dla wszystkich dam, które mają problemy z biodrami lub dużymi udami. Niedługo potem przyszedł moment na sukienki w kształcie trapezu, bardzo ascetyczne w formie, ale nierzadko z zaskakującym printem. To ukłon w kierunku lat 70., gdy królowały te modele. Taka kreacja pomoże nam ukryć odstający brzuszek. Jeśli mamy doskonałe plecy możemy się nimi pochwalić wybierając sukienkę z odkrytym tyłem. Bardzo wdzięczne są kreacje odcinane pod biustem, tzw. józefinki. Ten model często wybierają panie w ciąży- nie tylko ukrywają brzuszek, ale również są bardzo wygodne, przewiewne i nie krępują ruchów. Wysokie panie będą się pięknie prezentowały w długich sukniach. Mogą sobie na nie pozwolić także niższe kobiety, pod warunkiem, że mają nienaganną figurę.