Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Ostatnimi laty jest na świecie kult młodości i piękna – troszczyć się o własny wygląd zaczynają w końcu także panowie 6 czerwca, 2022

W kilku kręgach nadal sądzi się, że prawdziwy mężczyzna musi używać tylko mydła, a pozostałe kosmetyki to wymyślne wymysły. Jednak na szczęście taki przestarzały światopogląd z wolna ulega zmianom.
Oczywistym wydaje się być, że nawyk troszczenia się o ciało przyszedł najpierw do wielkich metropolii.

kosmetyki dla mężczyzn

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Tam już nikogo nie dziwi mężczyzna, który umawia się do kosmetyczki na zabiegi pielęgnujące cerę czy paznokcie. Również przedsiębiorstwa kosmetyczne poczynają zauważać potencjał w męskiej części użytkowników i poszerzają swoją ofertę.

Masz chęć zbadać taką sprawę trochę bardziej? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik i zobacz więcej szczegółów w serwisie (http://www.permanent24.pl/elektryczne-szczoteczki-do-oczyszczania-twarzy), który też omawia taką problematykę!

Kosmetyki dla mężczyzn możemy dzisiaj bez kłopotów dostać na każdej sklepowej półce i nie będzie to wyłącznie szampon czy żel pod prysznic. Nawet współczesne szampony są produkowane wyłącznie dla panów – przykładowo hamują wypadanie włosów. Ci panowie, którzy mają bujne brody, wiedzą, że trzeba o nie odpowiednio się troszczyć. Zamawiają oni odpowiednie kosmetyki, które pomagają opanować kędziory oraz powodują, że zarost jest zdrowy. Spory nacisk kładzie się również na dezodoranty, które powinny pomagać w walce z nadmierną potliwością. Dziś modne jest, by mężczyzna pachniał kosmetykiem, a nie potem. Toteż okazać się może, że w niejednej łazience ilość męskich preparatów w niedługim czasie zacznie dorównywać ilości tych zarezerwowanych dla kobiet.

Mężczyźni coraz częściej chętnie troszczą się o swój wygląd oraz przestają się tego wstydzić. To rewelacyjnie, gdyż każdy powinien dobrze czuć się we własnej skórze i prezentować światu taki wygląd, jaki mu odpowiada.