Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Okrycia wierzchnie marki Top Secret 4 sierpnia, 2021

Pośród sieciowych salonów z ubraniami jednym z najwcześniej znanych w kraju był Top Secret. Marka ta najpierw istniała samodzielnie. Obecnie w placówkach Top Secret do nabycia są produkty także odmiennych marek należących do spółki zarządzającej Top Secret. Jest to na przykład marka Troll. Sklep Top Secret posiada niezwykle rozległą ofertę, gdzie przeważa odzież damska i męska. Dostępne są również różnego typu akcesoria. Ostatnio ubiory tej marki stały się znacznie częściej wybierane niż dotychczas. Oferta kurtek i płaszczy nie jest bardzo bogata, jednak niektóre produkty zasługują na uwagę.

Okrycia wierzchnie męskie
Dla mężczyzn marka oferuje na przykład parę wzorów kurtek na zimę. Są to kurtki ciepłe i puchowe. Dostępne są także długie ciepłe okrycia z grubego materiału. Mają one wygląd bardziej klasyczny, można je połączyć przykładowo z garniturem lub innym oficjalnym strojem. Oferta na wiosnę obejmuje okrycia wierzchnie najczęściej z nieprzemakalnych materiałów, w rozmaitych, zwykle ciemnych barwach. Niektóre z nich wyposażone są w kaptury. Kolejny typ kurtek, który można nazwać młodzieżowym, to kurtki we wzory. Najczęściej spotykanym z dostępnych motywów jest czarno-biała kratka. Kurtki te dodatkowo posiadają ściągacz na dole.

Autor: Goldwin

Kurtki i płaszcze damskie
Kolekcja damska również nie jest szczególnie bogata. W minionym sezonie zimowym dominowały długie, ciepłe pikowane płaszcze z paskiem w talii. Fasony takie także stanowiły większą część zimowej oferty w sklepach sieci. Kurtki Top Secret dla pań to w większości wymienione wcześniej płaszcze. Oferowane są różne wzory pikowania. Wyposażone są zazwyczaj w kaptury z futrem. Cechą, odróżniającą okrycia Top Secret od innych podobnych jest różnorodność kolorów. Płaszcze te występują w takich barwach, których nie widuje się w pozostałych punktach sprzedaży. Oferta wiosenna to natomiast zazwyczaj niedługie kurtki z rozmaitych materiałów, które także miewają zaskakujące barwy. Dostępne są także kurtki ( http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=18 ) ze skóry nabijane ćwiekami, dżinsowe oraz we wzory. Jednym z występujących motywów są wielobarwne kwiaty.