Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Odpowiednie akcesoria do golenia dla pana Sierpień 11, 2018

Panowie powinni robić wiele by ich twarze rzeczywiście dobrze się prezentowały. Choć jak wiadomo nie wszyscy mężczyźni mają świadomość, co takiego powinni robić. Chodzi tu zwłaszcza o dbanie o zarost. Niektórym mężczyznom zdaje się, że maszynki do golenia mają używać raz od święta, kiedy ich zarost zacznie niezbyt fajnie wyglądać. Jednak, jeżeli posiadają oni takie podejście, to najsensowniej by, co 3 dni po prostu golili buzię. Nie ma sensu zapuszczać brody albo wąsów, kiedy brakuje chęci by o nie dbać.

golenie
Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com

Istotne jest, żeby, jeżeli decydujemy się na zarost, codziennie poświęcać czas na jego pielęgnację – . Mężczyźni poza wspomnianymi maszynkami do golenia mogą kupić przykładowo kremy do golenia i kremy po goleniu, a gdy posiadają bujny zarost (zobacz tutaj) powinni kupić sobie na przykład krem do brody, bo to rzeczywiście świetna sprawa. Jeśli panowie chcą, by ich broda dobrze się układała, to powinni wiedzieć w jaki sposób o nią dbać, a nie po prostu dawać jej się rozrastać – krem do brody.

Produkty kosmetyczne dla panów Ogółem jest tak, że jest więcej kosmetyków dla kobiet, niż dla panów, ale są również męskie kosmetyki – o czym mężczyźni nie powinni zapominać. Mogą wybrać kosmetyki podstawowe do codziennej higieny, ale też mogą znaleźć wiele ciekawych wynalazków. Przykładowo mogą wziąć pod uwagę kupno wszelkiego typu produktów , które pomogą utrzymać zarost w doskonałej kondycji. Nieraz mieliśmy okazję zobaczyć na ulicy mężczyzn, którzy posiadają brodę albo wąsy i widać wyraźnie, że zarost żyje swoim życiem. Panowie najprawdopodobniej nie wiedzą jak dużo mogą pozmieniać przez używanie odpowiednich kosmetyków.

broda
Źródło: pixabay.com

Warto żeby zmienili swe podejście, bo dobór odpowiednich kosmetyków może zupełnie odmienić ich stan cery i to jak prezentują się ich włosy czy zarost. Tak, więc faktycznie powinni przejść się po drogeriach, spytać wśród kolegów, co i jak, bo może jakiś z kolegów lepiej wszystko rozumie. A gdy uda się im znaleźć czas, to dobrze by wstąpili do Barber Shopu żeby na 100% zyskać pewność ile daje odpowiednia pielęgnacja. Dowiedzą się tam również panowie, które kosmetyki będą tymi najlepszymi dla nich.