Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Nowoczesne możności medycyny estetycznej – zobacz, jakimi zabiegami warto się zainteresować 11 stycznia, 2022

Współczesne możności medycyny estetycznej dają ogromne możliwości w walce z przebiegami starzenia. Jedną z dziedzin którymi trudni się medycyna estetyczna jest usuwanie tatuaży. Na tatuaże decydują się zazwyczaj ludzie młodzi, w napływie impulsu i nie zastanawiają się nad tym ile kosztuje usunięcie tatuażu (-> przeczytaj na stronie). I nie chodzi tylko o sprawy finansowe.

Decydując się na tatuaż, warto to dokładnie przemyśleć, żeby po kilku latach ozdoba nie stała się zmorą.

Osobista tkanka tłuszczowa to idealny naturalny wypełniacz, toteż nie ma niebezpieczeństwa odpowiedzi alergicznej organizmu, ani odrzucenia przeszczepianej tkanki. Nadto mieszczące się w niej aktywne komórki macierzyste o niepowtarzalnych cechach regeneracyjnych i rewitalizacyjnych, pozostawiają skórę jędrną i sprężystą. Przeszczep tkanki tłuszczowej (pod tym adresem bez problemu zdobędziesz pomoc) efektywnie wykorzystywany jest do poprawki braków wynikających z wad wrodzonych, braków pourazowych, oraz oznak starzenia. Nim tkanka tłuszczowa pozostanie wszczepiona w nowe punkty, nieodzowne jest odpowiednie jej przyrządzanie. Komórki tłuszczowe poddaje się selekcji i wybiera tylko nienaruszone, dla zapewnienia lepszego rezultatu estetycznego i zdrowotnego.

zabieg

Autor: CAPPUCCINO PR
Źródło: CAPPUCCINO PR

Tkanka tłuszczowa jest surowcem ulegającym normalnej absorpcji, toteż efekt uzyskany w dniu operacji w ciągu kolejnych tygodni ma prawo ulec osłabieniu. Zabieg można powtarzać do momentu osiągnięcia korzystnego rezultatu.

Medycyna estetyczna to również usuwanie przebarwień (można zobaczyć tutaj). Każdy z nas ma na ciele jakieś plamki i przebarwienia. Istotną przyczyną są promienie UV. Wystawianie ciała na słońce bez stosownej asekuracji jest bardzo niebezpieczne.

Czy masz zamiar poznać rozpatrywany temat nieco bardziej? Zobacz więc ten link – więcej znajdziesz tu. Te porady również okażą się przydatne.

Zagraża to nie tylko rakiem skóry, lecz również szpecącymi przebarwieniami. Jednak przyczyną powstania przebarwień jest nie tylko słońce. Nieraz aktywuje je stosowanie pewnych środków, kosmetyków, bądź ziół. Również zaburzenia hormonalne i infekcje. Zdarza się, że skłonności do plam to problem dziedziczny. Przebarwienia zdołamy maskować korektorem, podkładem albo samoopalaczem. Nieznacznych plamek pozbędziemy się, wykorzystując odpowiednie kremy wybielające, czy też poddać się eliminowaniu przebarwień w gabinecie.