Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

O torbach powstają także piosenki – czy torba to kopalnia skarbów, czy olbrzymi bałagan na świecie? 20 stycznia, 2022

Damska torebka od dawna wywołuje żywe zainteresowanie. Dlatego, problem tego niebywale uniwersalnego drobiazgu, bez którego ani jedna super babka nie jest w stanie się obejść, budzi niezliczone dyskusje na ten temat, zazwyczaj wśród panów. Uroczystości, na które potrzeba mieć konkretne torebki, jest sporo.

eleganckie portfele dla kobiet

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto jeszcze większe ilości strojów, do których powinny być odpowiednie. Należy odnaleźć zatem najlepsze rozwiązanie. Generalnie można założyć, że należy wyposażyć garderobę w trzy typy toreb – okolicznościową, biznesową i nieformalną.

Gdy uznasz, że omawiany w tym miejscu artykuł jest godny uwagi, kliknij ten link, a przeczytasz więcej wełna włóczka tego typu materiałów!

Przygotowując się do uroczystego spotkania, większość uwagi skupia się na odpowiedniej szacie i obuwiu.

Na drugim, choć nie mniej istotnym planie, są dodatkowe elementy. A wśród nich torba. Torebka oficjalna, to elegancka kopertówka albo niewielkich rozmiarów puzderko. Nie jest pojemna, ale zmieszczą się w niej najbardziej potrzebne drobiazgi: pomadka, puder, komórka. W trakcie odświętnego wyjścia, torebka musi być dopasowana bardzo skrupulatnie.

torebka

Źródło: flickr.com

Torby biznesowe będą najlepszym wyborem do pracy. Użyteczne, konkretnej wielkości, a jednocześnie gustowne i stonowane i skromne. Ich pozytywną stroną jest to, że będą pasowały do wielu stylizacji.

Torby listonoszki skórzane, to modele, które pomieszczą sporo babskich przedmiotów, a zadowalająca wielkość sprawi, że może znaleźć się w nich również gazeta. Kiedy okoliczność nie wymusza, portfele dla pań nie muszą być eleganckie i skórzane. Do konduktorki można włożyć portmonetki, które posiadają dużo schowków, w sytuacji kiedy dodatkowo potrzeba zmieścić w nich więcej i innych drobiazgów. Nie należy żałować funduszy na torbę klasyczną – klasę poznaje się po detalach. Najlepszy wybór jest w wersji toreb nieoficjalnych. Do nich należą między innymi torby na trening, na zakupy, plażowe i do podróży.