Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

O codziennej kosmetyce oraz recepcie na prezent doskonały dla najdroższego mężczyzny 28 kwietnia, 2021

Jeżeli przeglądniemy internet pod kątem oryginalnych pomysłów na upominek dla drogiego nam faceta, to na pewno trafimy także na śmieszne ilustracje, które przekonują, aby kupić np. środek smarujący w sprayu zamiast… dezodorantu. Rzecz jasna nie każdy pan będzie odczuwał zadowolenie po otrzymaniu takiego daru i to w dodatku wraz z życzeniami urodzinowymi – w końcu nie każdy ma poczucie humoru.

krem do golenia

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo zależy również od wieku solenizanta i jego gustów, a także od danej okazji.Troska o czystość ciała jest łączona nade wszystko z zabiegami, jakim poddają się niemalże codzienne elegantki. Tymczasem mężowie również dotrzymują kroku swoim drugim połówką, a niektórzy nawet rezerwują wizytę u specjalisty od wizażu. Nie malują swoich paznokci, ale niekiedy farbują posiwiałe włosy. Całkowicie odmienną sprawą jest natomiast powszednia toaleta. Pośród tych najbardziej charakterystycznych zabiegów, którym poddają się nasi ojcowie jest golenie zarostu. Na rynku znajduje się cała masa akcesoriów, od tych jednorazowych zaczynając, a na tych prawie wiecznych kończąc. I gdy jedni wolą plastikowe maszynki, to inni inwestują w te elektryczne.Z kolei panowie po pięćdziesiątce są mocno przywiązani do tradycyjnych przyborów do golenia. Dla tych mężczyzn można kupić niezwykle wytrzymałe maszynki muhle razor .

Czy myślisz o bardziej szczegółowym zgłębieniu rozpatrywanego tutaj materiału? Jeśli tak, to zweryfikuj stronę (https://ratynscystomatologia.pl/profilaktyka-zebowa/), która także na pewno przyciągnie Twój wzrok.

Niemiecka precyzja i użycie wysokogatunkowych surowców to cechy wyróżniające wymienionego produktu. Polacy już pewien czas temu zauważyli zalety tych maszynek, a w internecie odszukamy mnóstwo pochlebnych komentarzy na ich temat. Do zestawu można także dołączyć zawsze potrzebne akcesoria, czyli dla przykładu żyletki albo nawet brzytwy. I w tym miejscu możemy polecić tak samo renomowaną firmę dovo razors.Panowie, podobnie jak damy, raz na jakiś czas, np. raz na miesiąc, muszą pójść drogerii, żeby uzupełnić zawartość saszetki z kosmetykami.

opakowanie świątecznego prezentu

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
I jeżeli niegdyś masowo wykorzystywało się zwykle mydło, to obecnie swoje trumfy święci mają pianki do golenia. To one bardzo często stają się wraz z wodą toaletową elementem zestawów podarunkowych. Zresztą niektóre gospodarne damy znajdą także bardziej oryginalne zastosowania tego kosmetyku. Jeśli wierzyć autorom leksykonów dla gospodyń, to pianki do golenia rewelacyjnie usuwają plamy z musztardy sarepskiej – w sezonie grillowym tak cenna wskazówka okaże się na pewno przydatna nie tylko reprezentantkom płci pięknej.