Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej – na co najchętniej się decydujemy? 30 listopada, 2022

Z biegiem lat coraz częściej sięgamy po zabiegi, jakie na do zaoferowania medycyna estetyczna. Nowoczesne metody pielęgnacji oraz odmładzania skóry proponowane przez renomowane kliniki pozwalają osiągać rewelacyjne rezultaty i to w bardzo krótkim czasie. W dodatku wraz z rozwojem technologi, udostępnianych jest coraz więcej skutecznych, małoinwazyjnych oraz niemal bezbolesnych zabiegów. Na jakie najczęściej się decydujemy?

twarz-kobiety

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z bardzo popularnych zabiegów w ostatnich latach jest zabieg Geneo, oferowany jako nowoczesna pielęgnacja skóry. Geneo to w skrócie przełomowa technologia firmy Pollogen, zapewniająca uzyskanie jednocześnie trzech efektów: złuszczanie skóry, wchłanianie odżywczych składników rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Jeśli interesuje nas zabieg Geneo Warszawa , Wrocław, Kraków bądź inne większe destynacje to z pewnością miejsca, gdzie znajdziemy renomowane gabinety. Warto wspomnieć, że ta metoda pielęgnacji jest odpowiednia dla każdego typu skóry i różnych karnacji i może być stosowana na wszystkim obszarach twarzy. Inną zaletą jest krótki czas trwania zabiegu i zaraz po nim pacjent może wrócić do codziennej aktywności. Zależnie od efektów jakie mamy zamiar uzyskać zabieg występuje w dwóch opcjach: NeoRevive® i NeoBright®. Jeśli zdecydujemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybrany wariant zapewni nam na pewno bogaty wybór, nie jedynie pod względem specjalistów, ale także promocji cenowych.

Natomiast kiedy interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa też ma sporo do zaproponowania. W stolicy można odjąć sobie lat na przykład poprzez laseroterapię, zabiegi z kwasem hialuronowym bądź toksyną botulinową, peelingi, dermabrazję, leczenie osoczem bogato-płytkowym PRP, bądź bardziej inwazyjne metody takie jak lifting twarzy.

Warto umówić się na konsultację, w trakcie której specjalista medycyny estetycznej doradzi jaki zabieg będzie właściwy dla naszej skóry, gdyż metody redukcji zmarszczek dobierane są indywidualnie w zależności od ich umiejscowienia, nasilenia i etiologii. Nie traci na popularności także powiększanie ust Warszawa bowiem jest miastem, gdzie kobiety niezwykle chętnie sięgają już od wielu lat po ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie często decydują się zarówno kobiety młode, które chcą podkreślić swoje wargi, ale również kobiety po pięćdziesiątce, u których usta straciły na estetyce w wyniku naturalnych procesów stażeniowych.