Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Nowe linie wzornicze świetnych męskich kurtek już do kupienia w salonach na obrębie całej Polski 1 grudnia, 2022

Sklep Zara ogólnie charakteryzuje się niezwykle szerokim asortymentem swych produktów. Tak też jest w przypadku kurtek. W sklepach Zara bowiem pod hasłem „kurtka damska” rozumiana jest cała szeroka i zróżnicowana gama produktów. Będą więc typowe kurtki o zróżnicowanych fasonach, jak również marynarki, żakiety i wiele innych. W odróżnieniu od pozostałych marek płaszcze umieszczone są w innej kategorii. Wybór jest więc ogromny. Wspomniana kolekcja obowiązuje przy okazji sezonu wiosennego, toteż produkty są raczej cienkie i ze zwiewnych tkanin. Tak jak w sytuacji każdego innego sklepu sieciowego, również w placówkach Zara asortyment uzależniony jest od pory roku. Firma Zara aktualnie zyskuje sobie niezwykle szerokie grono miłośników, coraz częściej także wśród mężczyzn.

Oferta na zimę
Zimowa kolekcja dla panów to niedługie kurtki puchowe w rozmaitych wersjach kolorystycznych, a także okrycia o formie bardziej klasycznej, czyli krótsze i dłuższe płaszcze, które mogą być noszone do garnituru i eleganckiego obuwia. Dostępne są także kurtki męskie uszyte z grubej skóry. Oferta dla kobiet obejmuje w większości długie płaszcze pikowane, czasami wykonane z czarnego, świecącego się syntetycznego materiału, ostatnio niezwykle chętnie wybieranego przez wielu osób. Okrycia te w większości przypadków wyposażone są w kaptur oraz pasek w talii. Typowe dla placówek Zara są oferowane różnego rodzaju syntetyczne futra. Mają one różne barwy, fasony oraz desenie. Często przewijającym się motywem są cętki.

Kolekcja wiosenna
Wspomniana już obecna oferta na wiosnę przewiduje szeroki wybór kurtek. Dla panów są to rozmaite rozwiązania, czasami nawet wywołujące zdziwienie. Oferowane są okrycia typu krótki trencz, będące bardziej eleganckimi niż zwykłe kurtki. Kurtki Zara dla mężczyzn to również kurtki sportowe oraz modne obecnie modele z dżinsu. Charakterystyczne dla sklepu jest także zestawianie ze sobą w jednym elemencie ubioru różnych materiałów. Czasami wykorzystywane są one na zasadzie naszytych łat na łokciach. Może zaskakiwać, jak szeroki jest wybór barw w kolekcji męskiej. Porównywalny jest niemal do palety barw z oferty damskiej. Kolekcja damska z kolei również łączy w sobie dużą liczbę rozmaitych elementów.