Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

North face płaszcz dla pań, zabezpieczenia kolarskie 14 grudnia, 2020

Firma North Face z nieomal 50-letnią tradycją jest aktualnie jedną z bardzo rozpoznawalnych marek na całym świecie. Artykuły tej firmy stale są łączone z najwyższą jakością, również troską o szczegóły. Oferta owej marki jest duża i obejmuje ubranie, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego gatunku osprzęt. Sprzęt North Face , poza ubraniem i butami, w zasadzie objęty jest dożywotnią gwarancją.

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Firma kładzie niezwykle duży nacisk na zwiększenie technologii i podmiotowe rozstrzygnięcia, które poprzez różne patenty jest możliwość spotykać wyłącznie w ich ubiorach, lub sprzęcie sportowym, przykładem może być technologia thermoball.

Jeśli zaintrygował Cię niniejszy tekst, to szybko sprawdź także ten link – ta propozycja (http://www.bylola.pl/pl/c/badz-sexi-bielizna-erotyczna-plus-size/96) też będzie dla Ciebie godna uwagi.

Firma z roku na rok coraz to bardziej się rozwija. Rozpoczynając od okryć do wspinaczki przeszła na kolejne rynki które dotyczą sportów zimowych, akcesoriów górskich, a nawet strojów i butów do użytku powszedniego.

Płaszcz damski North Face typu 3-w-jednym zapewnia ochronę przed zimowymi żywiołami. Składa się z wodoszczelnej, oddychającej warstwy zewnętrznej i zapinanej na suwak powłoki wewnętrznej z izolacją z gęsiego puchu. Powłoka zewnętrzna posiada centralny, dwustronny suwak z patką która jest zapinana na zatrzaski, odłączany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na napy, dwie kieszenie o poprzecznym wejściu, środkową kieszeń na sprzęty elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami

zamaskowanym zamknięciem. Krój płaszcza umożliwia świetne dostosowanie do kształtu kobiecej figury. Jest gustowny, ręczy duży komfort termiczny. Płaszcz damski North Face wyśmienicie nadaje się do codziennego użytkNorth Face (strona www) zimowe dni – .

Firma The North Face posiada w własnej kolekcji rękawki kolarskie wykonane w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej tkaniny. Przynoszą ochronę przed wiatrem i obniżoną temperaturą. Powłoka środkowa gwarantuje bezzwłoczne odprowadzanie wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra zostaje sucha, nawet w trakcie obfitego wysiłku. Obrzeżna powłoka odpowiada za termoizolację i utrzymanie perfekcyjnej temperatury organizmu. Delikatniejsza dzianina od środkowej strony łokci poprawia przepływ powietrza również zapobiega krępowaniu ruchów.