Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Niewielki drobiazg jako sposób na właściwe układy z partnerem 9 marca, 2021

Dojrzały facet musi znać się na winie oraz biżuterii. W ten sposób mawiał mój dziadunio. Naturalnie była to uwaga żartobliwa, ale coś w tym jest, w każdym razie jest to zadanie kawalera. Na czym natomiast musi się znać małżonek jeżeli zależy mu na tym by jego związek był szczęśliwy? Oczywiście musi znać dobrze swą żonę. Proces to uznajmy od razu nie prosty, ale cóż to dla faceta, wystarczy odrobina wytrwałości, uwagi i gotowe.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę cały ów proces można sprowadzić do prostego sformułowania, i to niezależnie od płci: „człowiek lubi kiedy się go docenia”. Banalne, nawet niezwykle. Jednakże jak wiadomo – w diabeł tkwi w detalach – dla jednych docenieniem będzie uśmiech i kawa zrobiona rankiem po śniadaniu, inni ażeby poczuć się docenionym muszą dostać arcykosztowny podarek.

Jeśli masz za zadanie zgłębić tego typu temat dokładniej i chcesz przeanalizować zagadnienie z innej perspektywy, to więcej znajdziesz w tekście (https://www.bootky.pl/) postu, który odnajdziesz pod tym linkiem.

Najistotniejsze w sprawianiu przyjemności drugiemu człowiekowi jest wyczucie. Raczej nie warto zakupić dla współmałżonki z okazji rocznicy ślubu kombinerek – bardziej stosownym chociaż intymnym upominkiem może być jakaś markowa bielizna – nie koniecznie, erotyczna, zwyczajnie komplet o którym wiemy iż w innych warunkach nasza połowica by sobie go nie kupiła.

W jaki sposób to jednak uczynić tak żeby nasza lepsza połowa się nie domyśliła? Niewątpliwie w tej sprawie pomóc może nam sieć internetowa, wystarczy bowiem (podczas gdy nasza partnerka wybierze się do fryzjera, włączyć notebook i wpisać w przeglądarkę zwrot: bielizna sklep internetowy. Znajdziemy niechybnie odpowiedni dla naszych potrzeb market. Początkowo asortyment może nas troszeczkę zdeprymować, ponieważ wkraczamy w nieznany nam świat, gdzie królują pończochy samonośne lub bardotki – nie szkodzi, w końcu jednak trafimy na to co będzie dla naszej ukochanej najlepsze – pończochy samonośne. Możemy mieć jakiś problem z dobraniem poprawnego rozmiaru. Jest i na to sposób – wystarczy w dyskretny sposób odpisać z posiadanych już rzeczy właściwe znaki i już.

Jgna

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz starczy jedynie ukończyć transakcję i oczekiwać kuriera bądź doręczyciela.Gdyby jednakże przydarzyła nam się wpadka z niewłaściwym rozmiarem czy barwą, możemy produkt w przeciągu dwóch tygodni odesłać do zbywcy a on zwróci nam pieniądze czy wymieni towar na inny.