Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Nasi pradziadkowie golili się często brzytwą i uważają poprawne z niej korzystanie za dowód męstwa 12 maja, 2022

Na wiekowych filmach zawsze możemy zauważyć mężczyzn u golibrody. Był to kiedyś poważany zawód, który w dzisiejszych czasach prawie już nie istnieje.

Można byłoby zaryzykować zdanie, że wtedy mężczyźni tak samo chętnie chodzili do golibrody, jak dziś panie do fryzjera.

sklep z kosmetykami

Autor: halfrain
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś brzytwę miał niejeden pan. Potem były one wyparte przez maszynki, gdyż ich zastosowanie jest o wiele łatwiejsze. Jednak dzisiaj brzytwa pomału wraca do łask. Mężczyźni znów pragną poczuć się męsko i uczą się jak jej używać, gdyż bywa to sztuka sama w sobie i dodatkowo niełatwa. Jeżeli pragniemy zamówić dla siebie brzytwę, aby trenować to, jak należy się golić, to w początkowej fazie dobrze będzie zamówić coś tańszego.

Ekscytujący materiał? Jeśli tak uważasz, kliknij tu. Tam czeka na Ciebie więcej bonusów – one również Cię żywo zaciekawią!

Jeżeli będzie nam się podobało i nabierzemy wprawy w goleniu się przy pomocy brzytwy, to będziemy mogli kupić sobie już lepszą sztukę. Każda brzytwa powinna być szalenie ostra. Nie na darmo istnieje przysłowie – ostry jak brzytwa. Część goląca musi być wyprodukowana z najlepszej jakości stali nierdzewnej. Dodatkowo, rękojeść powinna być zrobiona z tworzywa, które będzie antypoślizgowe. Jeżeli brzytwa ma być na przykład prezentem dla męża, to kobieta musi postarać się zamówić sprzęt najwyższej jakości, którego wykonanie będzie niemal perfekcyjne.

Brzytwa powinna mieć również swoje etui i skórzany pas, na którym partner będzie w stanie naostrzyć ostrze. Wszystko razem zapakowane w ładny prezent na pewno zrobi na małżonku niesamowite wrażenie.