Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Najnowsze trendy w modzie damskiej 17 grudnia, 2020

Orsay to sieć butików z damską odzieżą, które podbiły nasz rynek już kilka lat temu. Firma proponuje stroje szykowne, lecz zarazem wygodne i co najważniejsze w dostępnych dla wszystkich cenach. Jakiś czas temu do 620 butików w całym kraju, jakie ma ta firma wkroczyła kolekcja zimowa. Ogromną popularnością cieszą się najbardziej kurtki Orsay jednakowo te klasyczne oraz te bardziej ekstrawaganckie. Oczywiste jest, iż każde z nich są ciepłe a tym samym dobre na zimowe temperatury.

Porządki w szafie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie kobiety które chcą ubrać się zgodnie z najnowszymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowych ubrań.

Zazwyczaj o rzeczach, które nam mogą się spodobać dowiadujemy się na podstawie opinii. Może w taki sposób będzie w tym przypadku, ponieważ zapraszam do lektury (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyny/uzywane/) zbliżonego tekstu.

W nowym roku na pewno zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się atrakcyjnie i nietradycyjnie. Ta firma z 37- letnią już tradycją przedstawi na pewno odważne sukienki Orsay, które jak zwykle będą lekkie, a przy tym szykowne oraz eleganckie. Dla pań, które tych strojów nie zakładają natomiast wybierają wygodniejszy styl bycia oferowane są spodnie damskie Orsay. Te oczywiście są dobrze skrojone.

Moda jaką proponuje Orsay dedykowana jest głównie dla kobiet nowoczesnych, chcących wyrażać siebie przez strój. W sklepach czeka na nie przyjazna obsługa oraz perfekcyjnie wyeksponowane ubrania. Orsay często pokazuje się na łamach różnych publikacji, prezentuje także nowe kolekcje na pokazach mody. Ich klasyczne wzory czy kroje wygrały uznanie nie tylko polek, lecz kobiet z całej Europy. Warto powiedzieć, że pierwsze butiki otwarto w Niemczech. Następne szybko pojawiły się w Austrii, Czechach i na Węgrzech. Potem systematycznie firma podbijała cały europejski rynek, aby stać się jednym z liderów damskich ubrań.

pokaz mody

Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje każdorazowo czymś zadziwiają, ale trzymają się niezmiennej konwencji. Sukienki Orsay ciągle są szykowne, ale jednocześnie dziewczęce. Tak jest również z innymi częściami garderoby, które proponuje ta sieć sklepów. W zeszłej kolekcji przeważały pastele, a stroje miały akcentować kobiece kształty. Interesujące, co Orsay pokaże nam teraz. To zobaczymy już na początku następnego roku, kiedy to będzie już w sklepach.