Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Natura jest w cenie – trendy w kosmetyce Listopad 16, 2021

Rynek kosmetyczny to istotna i bardzo dochodowa branża przemysłu. Nic dziwnego. kosmetyka z greckiego cosmeo – znaczy ozdabiać i cosmeticas – czyli upiększać.

Kosmetyki pozwalają nam czuć się zwyczajnie piękniejszymi. Towarzyszą nam już od kolebki. Gałąź ta sukcesywnie się rozrasta i wydaje się, iż pokup nie ma końca. Czy aby z pewnością? Konkurencja jest olbrzymia. Niekiedy zastanawiam się, jakim sposobem te mało znane formacje utrzymują się na rynku.
Moda na Eko – kosmetyki Eko cieszą się coraz to większą wziętością. Trend wzrostowy obserwuję nie jedynie w sieci ale też stacjonarnie, choćby w mym mieście. Są one często opatrzone stosownymi certyfikatami. Przyczyna jest prosta. Coraz to więcej ludzi miewa kłopoty skórne oraz alergie – stąd taki ogromny popyt. Pośród klientów rośnie także świadomość szkodliwości konserwantów chemicznych. Niezmiernie cieszy mnie fakt, iż coraz to więcej kremów opatrzonych jest informacją „0% parabenów, jak też barwników” lub „bez oleju mineralnego”.
łupież
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
witaminy w kosmetykach
Autor: crizeel ong
Źródło: http://www.flickr.com
Babyface to nowy trend, który lansują wszyscy ogólnoświatowi makijażyści – . Dorodna, świetlista, gładka skóra i delikatnie umalowane oczy – to wszystko składa się na najmodniejszy w tym sezonie make up. Sukcesem będzie dobrze dobrany do naszej cery podkład. W tego typu makijażu sprawdzą się dobrze wszystkie kosmetyki rozświetlające, jakie perfekcyjnie odbijają światło. Potrzebne mogą też okazać się wyroby modelujące twarz strategią światłocienia, które subtelnie uwypuklają nasze zalety i ukryją wszelkie ułomności. Korzystne będą pomadki w odcieniu nude czy transparentne balsamy. Wykorzystując witaminy w kosmetykach do tego odżywimy naszą cerę – tutaj o witaminach w kosmetykach.

Babyface jest niezmiernie prostym do wykonania makijażem, powinniśmy jednakże zachować należytą kolejność: nakładamy krem nawilżający czy bazę wygładzającą, następnie rozprowadzamy podkład, korektor jest to kolejny etap, nakładamy go na przebarwienia, policzki zaznaczamy różem o łagodnym zabarwieniu, rzęsy – kiedy zależy nam na bardzo naturalnym looku, rzęsy malujemy przejrzystym tuszem, usta zwilżamy balsamem lub malujemy szminką w kolorze nude.
Gotowe! W taki sposób umalowane możemy swobodnie ruszać na podbój świata.