Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Najlepsze brzytwy do tradycyjnego golenia dla mężczyzn 6 czerwca, 2022

Każdy facet z prawdziwego zdarzenia wie, jakie maszynki wybrać do golenia. Musi też mieć świadomość, które produkty są naprawdę warte jego uwagi. Nie wszystkich chłopcom ojcowie przekazali tę wiedzę, ale po pewnym czasie młodzi panowie sami są w stanie znaleźć te informacje.

mężczyzna, broda

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy poszukać w Internecie, lub wybrać się do Barber Shopu i wszystko stanie się jasne. Otóż prawdziwe tradycyjne męskie golenie kojarzy się z brzytwą. A najlepsze brzytwy dostępne na rynku to brzytwy dovo . Pozostałe produkty do golenia można znaleźć u marki Truefitt & hill. Jeżeli nie jesteśmy w stanie nigdzie w zwykłych sklepach znaleźć produktów tej marki, to dobrze spojrzeć w ich sklepie internetowym, tam na sto procent damy radę wyszukać wszystko, to, czego potrzebujemy.

W naszych czasach znowu powróciła moda na zarost. Ale by posiadać porządny zarost, który będziemy mogli podziwiać to będziemy musieli się pomęczyć. Wizyta w Barber Shopie jest wskazana, by faktycznie w sensowny sposób ułożyć zarost, żeby rósł w dobry sposób. Później można samodzielnie nad wszystkim pracować, pamiętając by wybierać faktycznie sensowne produkty (Truefitt & hill).

Najlepsze do ostrzenia brzytwy

Jeśli używamy brzytwy konieczny będzie kamień (sprawdź złociste i szlachetne cytryny) belgijski, bo to na nim najlepiej się brzytwę naostrzy. Owe kamienie można zakupić w sieci w rozsądnej cenie. Jednak, jeżeli używamy brzytwy, to po prostu trzeba go kupić. Kamienie belgijskie spotkamy w Barber Shopach, tam też ich używa się do przyszykowania brzytwy- .

Bo brzytwa musi być faktycznie ostra, nie bez powodu przecież mawiamy: „ostry jak brzytwa”. Od lat brzytwa jest kojarzona z najbardziej ostrym materiałem. Golibroda jakimś nieostrożnym ruchem może przeciąć naskórek klienta. Skaleczenia będą zdarzać się na początku często, w szczególności, gdy sami chcielibyśmy używać brzytwy. Ale po jakimś czasie wyczujemy to narzędzie i będziemy mogli porządnie się ogolić bez jakichkolwiek zadrapań. Praktyka i w tym aspekcie czyni mistrza, jeżeli więc chcemy posiadać faktycznie super zarost musimy nauczyć się o niego dbać, albo weźmy brzytwę do ręki i się z nim pożegnajmy.