Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Modne cięcie, które pasuje praktycznie każdemu facetowi 1 marca, 2022

Moda dawniej łączona była wyłącznie z ciuchami – stylowe były spódnice, kurtki, swetry i tak dalej. Jednakże dzisiaj jest całkowicie inaczej – moda dotyczy niemalże wszystkich sfer naszego życia.

Ewolucja mody przenosi się, jak wspomniano wyżej, praktycznie wszędzie, modne jest przykładowo jedzenie, picie, miejsca wakacyjne i także fryzury. Pierwotnie trendami w fryzjerstwie przejmowały się jedynie panie, którym zależało na tym, by czesać się modnie. Wraz z rozwojem cywilizacyjnym dużo się zmieniło, dzisiaj również męskie fryzury rządzą się swoistymi stylami.

fryzury męskie

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyźni także chcą podążać za nowatorskimi stylami, przywiązują ogromną wagę do tego, jak wyglądają, jak są postrzegani przez innych. Dzięki rozlicznym programom jakie dotyczą wszelakich metamorfoz wiążących się z urodą bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, jak mocno fryzura potrafi zmienić nasz wygląd. To jednakże działa także w drugą stronę – zła fryzura doda nam lat, uwidoczni wszelakie mankamenty urody, sprawi, że będziemy prezentować się zwyczajnie źle. Dlatego fryzury męskie opłaca się robić w dobrej jakości salonach fryzjerskich, aby mieć gwarancję, że efekt będzie spektakularny.

Ostatnimi czasy ogromną popularnością cieszy się pompadour fryzura – uczesanie, jakie wybierane jest szczególnie przez młode osoby.

Chcielibyśmy, by te artykuły poruszały Wasze emocje. Wobec tego będziemy radośni, jeśli jakikolwiek komentarz z serwisu napisany waszą ręką trafi do nas.

W jaki sposób wygląda? Ogólnie rzecz ujmując to dłuższe włosy uczesane do góry oraz krótkie boki. Taka fryzura jest bardzo wygodna i efektowna, to doskonałe rozwiązanie dla panów, którzy chcą krótszych włosów, ale nie na całej głowie. Dzięki takiemu uczesaniu mają i to i to Jak zrobić fryzurę pompadour? dowiesz się tutaj!. Pompadour fryzura jest bardzo łatwa w utrzymaniu – starczy dłuższe włosy uczesać i przejechać żelem lub lakierem. Takie uczesanie nadaje młodzieńczy wygląd i modny image.