Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Moda w internecie. Jak się mają blogerki modowe? Spoglądając na ich sytuację wydaje się, że dosyć dobrze 29 listopada, 2022

Co może wiedzieć przeciętny mężczyzna o modzie? Zdaje się, że nie za dużo, nie jest to bowiem jego działka. Są mężczyźni, którzy tym się pasjonują, lecz to zjawisko raczej rzadkie.

moda

Autor: Pretty One
Częściej zwykła kobieta potrafi wznieść się na wyżyny swojego poczucia estetyki, by zaprezentować coś niezwyczajnego, coś co sprawdzi się genialnie nawet na pokazach mody, wystarczy zresztą udać się na rynek większego miasta i obserwować, jaka wyobraźnię mają przedstawicielki płci pięknej – sprawdź ofertę sklepu z sukienkami.

Od razu trzeba przyznać, że wiele fajnych ubiorów wywodzi się z kolorowych magazynów i modowych stron internetowych, gdzie dziewczyny i kobiety prezentują swoje stroje. To moda, podobnie, jak kulinarne blogi, w którym dominuje pewien styl bycia, do jakiego warto dążyć. Świetnym przykładem takiej modowej blogerki jest na przykład Kasia Tusk, która nie dość, że jest córką premiera, oprócz tego pisze blog, który codziennie tysiące ludzi odwiedzają każdego dnia.

moda damska

Autor: PerhapsMe.com
Źródło: PerhapsMe.com

Kreuje się ona tam, jako kobieta, która ma pojęcie o trendach modowych. Prezentuje bluzki damskie, spodnie, nakrycia na głowę czy kurtki – . Wszystko to fajnie zaaranżowane i przedstawione. Sama Kasia Tusk twierdzi, że organizuje to wszystko w pojedynkę, lecz trudno w to uwierzyć.

Oczywiście jest to możliwe, ale każdy kto zajmuje się prowadzeniem bloga wie, że prowadzenie go nie jest takie łatwe i czasami potrzeba pomocy z zewnątrz (żeby na przykład ktoś zrobił genialne zdjęcia). Kasia Tusk jest przykładem dobrze znanym, więc dlatego o niej wspominam, jednakże w dzisiejszych czasach wiele osób, anonimowych, może spróbować swoich sił w takim właśnie blogowaniu.

Ten trend, panujący coraz odważniej w sieci pokazuje młode dziewczyny, jako modowych ekspertów, prezentują się jako stylistki czy nawet krytyczki modowych trendów Mówią, co opłaca się założyć na każdą z pór roku. Choć nikt ich nie zna, to po prostu zwykłe dziewczyny, jakich jest w opór, to jednak wyrabiają swoja renomę. Zależnie od zaangażowania osiągają sukces lub są tylko jednymi z wielu szafiarek modowych. Konkurencja zaś jest ogromna i coraz trudniej się przebić na tym rynku.