Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Moda na brodę – specyfiki, które warto spróbować w celu wypielęgnowania męskiego zarostu. 14 lipca, 2022

W obecnych czasach zarost jest bardzo istotną częścią męskiego wyglądu. W ciągu ostatnich lat mocno rozpowszechnił się trend na posiadanie brody. Prawdopodobnie jest to swoista odpowiedź na panujące od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, przejawiające się w przesadnej dbałości mężczyzn o nieskazitelność swojej cery oraz wygląd ogólny. Tym, co istotnie wpływa na trend dotyczący zapuszczania brody są bez wątpienia media. W chwili obecnej znaczna większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy oczywiście decydują się na długą brodę.

broda

Źródło: pixabay.com
W reakcji na to zjawisko na rynku pojawia się coraz więcej stylowych produktów które służą do pielęgnacji zarostu. Do tego typu przyrządów można zaliczyć MUHLE Razor, czyli wysokiej jakości maszynka do golenia – Mule Razor. Firma MUHLE posiada w swojej ofercie bogaty asortyment dotyczący pielęgnacji męskiej brody, od miseczek na piankę do golenia, przez pędzelki aż po maszynki. Produkty tej firmy charakteryzują się designerskim wyglądem oraz świetną jakością materiałów, z których zostały wykonane. Maszynki MUHLE Razor są niezmiernie eleganckie, a przy tym poręczne i bezpieczne w użytkowaniu. Przy ich użyciu można wykonywać bardzo precyzyjne ruchy, dające możliwość formowania umożliwiające formowanie zarostu zgodnie z upodobaniami.
Inną maszynką która z pewnością zadowoli niejednego mężczyznę okaże się Merkur Futur. Produkt ten posiada jedyną w swoim rodzaju, charakterystyczną formę – Merkur Futurs. Design opiera się tutaj na prostocie i surowości, dzięki czemu sprawia wrażenie być perfekcyjnie dostosowanym do męskich gustów. Uchwyt maszynki posiada satynowe wykończenie, co jeszcze silniej podkreśla jej charakter. Merkur Futur niewątpliwie będzie idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących sobie luksusowy wygląd połączony z łatwym użytkowaniem produktu.

Jeżeli natomiast krótki zarost nas nie satysfakcjonuje i chcemy mieć dłuższą brodę, wówczas interesującym gadżetem okazać się może grzebień do brody – grzebień do brody. Na rynku istnieje bardzo wiele produktów tego typu, służących do rozczesywania nawet bardzo długiego zarostu. Nie ulega wątpliwości, iż dbałość o wygląd dotyczy każdego. Dla tych, którzy posiadają bujne owłosienie na twarzy grzebień do brody może nawet być świetnym prezentem np. z okazji urodzin.

Absorbujący artykuł? Jeśli takie jest Twoje zdanie, to spójrz również na pokrewne wątki (http://www.titaniumdental.pl/wizyty-u-higienistki/) mające pokrewne tematy – one bez reszty Cię pochłoną.

Jeżeli mamy w swoim otoczeniu ‘brodacza’, bezwzględnie warto rozważyć tego rodzaju podarunek!