Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Moda damska – omówienie stylów na lato. W jakie rzeczy warto zainwestować? 7 listopada, 2022

Na obecną chwilę mnóstwo trendów lub motywów przewija się przez pełny rok zamieniając jedynie swoją formę z kurtek zimowych na przewiewne topy. Czy to konkretne wzory czy także pociągające kroje -producenci są na tyle impulsowi, że przekształcają projekty z ciuchów zimowych na lżejsze i na odwrót.
Thierry Mugler, perfum

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

bojówki

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy więc nosić tegoż lata?

kosmetyki do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com

Ewidentnie jednym z preferencji „must have” są żywiołowe wzorki. Każdego rodzaju panterkowe bluzki, marynarki z takim motywem czy też spódniczki rzecz jasna powinny zawitać do naszej garderoby. Nie trzeba natomiast z tym deseniem przesadzać, albowiem można wyglądać kiepsko i prostacko. Zwierzęce wzorce nosimy podobnie często do pracy oraz na plażę. Nowiną w aktualnym sezonie jest biżuteria, której moda damska wprost wymaga. Komplety analogicznych wzorem pierścionków czy naszyjnik w zestawie z kolczykami. To jest dzisiaj w najwyższym stopniu trendy i na pewno każda z was odnajdzie coś w tym stylu dla siebie. Również nie będzie niespodzianką fakt, że biała barwa również jest hitem sezonu. Zamieniamy czerń na jasne tony, takie, jak moda (KLIK) damska pomni od wieków. Także buty we wzorki to wybitnie ciekawy trend, który może ożywić codzienny strój w świetny sposób. W tym miejscu więcej: opis.

Aktualnie moda damska jest przeobrażana na bogate sposoby. Na ulicach percypujemy raczej ludzi , którzy są odrębni od siebie, nie zastaniemy samych identycznie lub nawet niezwykle zbliżenie przyodzianych lub wystylizowanych. Jest to względnie krok na przód jeśli chodzi o modę , albowiem mamy tę dowolność, iż wzorów jest mnóstwo.