Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Mezoterapia stosowana- a więc sposób opóźniania formowania zmarszczek 28 kwietnia, 2021

Dziś, kiedy tak wielką rangę przywiązuje się do wizerunku, co chwilę pojawiają się nowe metody ulepszenia wyglądu. Jedną z modnych ostatnimi czasy metod poprawiania wyglądu skóry jest mezoterapia. Procedura ta fantastycznie opóźnia starzenie się i powstawanie zmarszczek.

Serią zabiegów można wygładzić kurze łapki i poprawić jakość skóry. Zabieg ten nawilża ją, zagęszcza, napina i wydłuża efekty różnych zabiegów estetycznych. Wspomaga zwalczyć cellulit, zmniejszyć rozstępy, a nawet naprężyć skórę na brzuchu i ramionach. To także genialna broń w walce z wypadaniem włosów. Nieraz efektywnie zatrzymują łysienie.

kobieta, zmarszczki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Substancje do zabiegów mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu zawierają w swoim składzie głównie kwas hialuronowy – (zobacz ofertę) i inne podmiotowo dobrane składniki takie jak witaminy A, C, E czy w substancje aktywne pochodzące z wodorostów, bądź zielonej herbaty. Kwas hialuronowy będący głównym elementem cocktaili jest także związkiem naturalnie zalegającym w naszej skórze. Kwas hialuronowy to jeden z elementów, jakie pełnią funkcję cementu napełniającego powierzchnie miedzy komórkami.

Na dodatek dostarczane do skóry przy pomocy mezoterapii witaminy przekazują całą przewidzianą aktywność. Dzięki bezpośredniej drodze aplikowania witaminy nie utleniają się i są w ilości wystarczającej do uczynienia zakładanych procedur takich jak zwiększenie wytwarzania kolagenu.

Chcesz ciągnąć dalej wciągającą treść? Więc nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj orteza stawu biodrowego na nowej witrynie.

Usieciowany kwas hialuronowy używany jest przez specjalistów medycyny estetycznej do wypełnień i kształtowania twarzy. Nieusieciowany, z krótszymi łańcuchami cząsteczek, do rewitalizacji cery.

kobieca twarz

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Koktajle do mezoterapii opierają się na wielowarstwowych liposomach, jakie w efekcie głębiej i skuteczniej są w stanie przesyłać substancje aktywne w głąb cery. W zależności od pragnień i kłopotu można wyłonić gotowy koktajl kosmetyczny dedykowany do rozwiązania konkretnego problemu natury estetycznej- dodatkowe informacje.

Jest to efektywna kompozycja aktywnych składników, która działa szybko i efektywnie, oferując rewelacyjne wyniki po każdym zabiegu.Ze względu na możności i rezultaty finalne mezoterapia jest jednym z podstawowych zabiegów wykorzystywanych w medycynie estetycznej.