Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Męskie kosmetyki 5 sierpnia, 2021

Brytyjska marka Men-u od lat przysparza się do zwiększania świadomości mężczyzn w kwestii powszedniej pielęgnacji. Ogromna w tym zasługa specyfiki kosmetyków Men-u, jakie znakomicie wpasowują się w dzisiejszy styl życia przedkładany przez współczesnych panów. Produkty Men-u oferują coś więcej niż klasyczną pielęgnację, zapewniają więcej korzyści niż reszta kosmetyków, albowiem charakteryzuje je nowatorska receptura. Przyczyną, dla której marka Men-u tak efektywnie przekonuje coraz to większą ilość mężczyzn do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej innowacyjność, zapewnienie zaawansowanych korzyści oraz to, że wyroby Men-u są unikalne na rynku oraz faktycznie robią różnicę.

elegancki mężczyzna

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
Men-u jest to męska seria kosmetyków najwyższej jakości . Walorem jest tu przede wszystkim ultra wysoka wydajność produktów – nieduże opakowania starczają na długi, długi czas.

Zainteresował Cię niniejszy tekst? Jeśli tak, to śmiało sprawdź, co znajdziesz w ofercie dermatek pigmenty cena, która tyczy się tej samej tematyki.

Wysoko skoncentrowane najlepsze składniki to baza każdego kosmetyku Men-u. Dzięki małym gabarytom zapakowań, kosmetyki są poręczne jak też wygodne w użyciu – zajmą niewiele miejsca, tak na półce w łazience, jak i w podręcznym bagażu podczas podróży.

Standardowe rozmiary zapakowań kosmetyków Men-u – tygle czy buteleczki z pompką – zapewniają od 80 do 265 aplikacji (w zależności od typu artykułu). W ofercie tej marki znajdują się również kosmetyki do golenia i pielęgnacji twarzy w pojemnikach kompaktowych. Mieszczą 15 ml danego wyrobu kosmetycznego oraz wystarczają od kilku do parudziesięciu aplikacji. Doskonałe rozwiązanie w podróży. Kosmetyki truefitt&hill (do kupienia na Facetaria). Historia tejże kultowej i dystyngowanej marki sięga 1805 roku kiedy to William Francis Truefitt zakłada własny zakład fryzjerski w Londynie.

Przedsiębiorstwo, które rozpoczynało jako ogólnodostępny zakład fryzjerski proponujący męskie strzyżenie i golenie błyskawicznie zyskiwała rozpoznawalność by stać się symbolem i oznaką stylu, dobrego gustu. Z usług firmy korzysta dwór jak też najświetniejsi w tymże mieście a jej sława na całym świecie nie ustaje po dzisiejszy dzień do czego firma zupełnie nie potrzebuje ogromnych kampanii reklamowych. Tak zatem od ponad 200 lat artykuły truefitt&hill cały czas stanowią synonim elegancji i najlepszego smaku. Jeżeli natomiast idzie o pędzle do golenia Semogue 1305 są niezastąpione, wykonane są z miękkiego włosia dzika (Semogue).