Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Męska moda na co dzień czyli co powinni ubierać panowie, żeby należycie się prezentować w każdej sytuacji. 13 lipca, 2022

Moda wielu osobom zapewne będzie się kojarzyć z paniami, tymczasem wśród panów także ona obowiązuje. Może nie będzie tak interesująca, lecz w męskiej modzie także panują pewne trendy, jakich warto się trzymać, jeśli się będzie chciało każdego dnia ładnie wyglądać. Niestety z panami u nas bardzo różnie tutaj bywa.

Wielu z nich po prostu się ubiera, ale trudno będzie mówić o tym, że taki ubiór będzie choć odrobinę stylowy. Mężczyźni nie przejmują się specjalnie tym, jak wyglądają, ale też nie będą sobie zawracać głowy tym, żeby poznać chociaż podstawowe zasady, którymi się warto kierować podczas komponowania ubrania. I potem słyszy się kawały z nieśmiertelnych skarpetek przy sandałach czy innych wpadek modowych, które są domeną naszych panów. A przecież podstawowe reguły dotyczące tego, w jaki sposób powinno się ubierać wcale nie będą jakieś trudne, skomplikowane i nie do zdobycia. Wręcz przeciwnie, w internecie jest wiele serwisów, z jakich można czerpać garściami informacje, wystarczy tylko mieć na to ochotę – cała oferta .
Coraz częściej kwestie ubioru panów zaczynają być regulowane przez wewnętrzne regulacje firm, w jakich oni pracują. W wielu miejscach pracy obowiązują bowiem wyznaczone reguły tego, jak należy przychodzić ubranym, i tak czy inaczej trzeba je respektować. Nie ma w tym niczego niezwykłego, ostatecznie pracując z klientami nasz ubiór – szczegóły na jest pierwszym elementem, na jaką potencjalny klient będzie zwracać uwagę. Z tego istotnego powodu, jeśli pracujemy na naszym stanowisku z ludźmi, to dobrze jest przyjrzeć się naszemu codziennemu ubiorowi i wprowadzić trochę ważnych modyfikacji tak, by sprawiać wrażenie bardziej profesjonalnego

ubrania

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna z korzyścią dla wizerunku naszego pana, ponieważ najczęściej pracowników będzie obejmować oficjalny, formalny styl, a takie nawyki przekładają się później także na ubiór (polski projektanci) poza pracą. Można więc zastanowić się nad zakupem porządnego garnituru, który posłuży nam kilka lat.

Faktem jest, że panowie jeżeli chodzi o elegancki ubiór nie mają wielkiego wyboru i powinni zakładać garnitur, choć i z tym czasami bywa dużo problemów. Może nawet nie z garniturem, a całą resztą, czyli dobraniem koszuli, krawata i butów. Bo w większości przypadków to właśnie przy nich panowie polegają, co z tego jak mają ubrany garnitur, jeżeli i tak całość nie wygląda odpowiednio albo nie pasuje w ogóle do danej sytuacji. Dlatego też panom też się poleca, żeby zaznajomili się z najważniejszymi zasadami dotyczącymi komponowania ubioru, z pewnością w niejednym przypadku może im się to przydać – poznaj szczegóły.