Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Medycyna estetyczna działa cuda, czyli co aktualnie oferuje 25 lipca, 2020

Już w starożytnej Grecji można dopatrywać się podstaw medycyny estetycznej. Już w tamtych czasach przeprowadzane były zabiegi, których celem była naprawa urody. Jednocześnie nie przypominały one w niczym zabiegów, które aktualnie proponuje aktualna medycyna estetyczna, od tego czasu nastąpił spory rozwój zróżnicowanych działów medycyny. Jakie zabiegi warto obecnie zrobić w klinikach medycyny estetycznej?

Zakres zabiegów realizowanych w gabinetach medycyny estetycznej jest obecnie ogromny. To już nie tylko redukcja zmarszczek czy odsysanie zbędnej tkanki tłuszczowej, ale także wielu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, usuwanie blizn po oparzeniach i wiele innych. Do klinik zgłaszają się obecnie nie tylko kobiety, ale także ogromna ilość panów borykających się z poważnymi problemami. W gronie mężczyzn, którzy są pacjentami specjalistów od medycyny estetycznej sporą część będą stanowili mężczyźni, których kłopotem jest ginekomastia. Ginekomastia to spory przerost gruczołów piersiowych, mężczyzn których dotknął właśnie ten problem rozwijają się piersi kobiece. Przyczyny ginekomastii mogą być rozmaite. Bez względu jednak od tego z jakiego powodu wystąpiła, możliwym wyjściem jest operacja ginekomastii. Prowadzona operacja ginekomastii to trudny zabieg, który powinien być przeprowadzany po zaaplikowaniu znieczulenia miejscowego.

Pacjentki, które przychodzą do gabinetów medycyny estetycznej w wielu wypadkach borykają się z cellulitem. Jest to kłopot bardzo dużej liczby kobiet. Zabieg na cellulit jest tak naprawdę nierealna w warunkach domowych. Na szczęście dostępne są rozmaite cellulit zabiegi. Medycyna estetyczna jest może poradzić sobie z tym świetnie. Redukcja cellulitu może być przeprowadzona różnymi metodami. Cellulit może być usuwany metodami do których nie trzeba specjalistycznych przygotowań.

Zaloguj się do naszego portalu i kontynuuj wyszukiwanie (https://novagroup.pl/produkt/12409) interesujących artykułów. Jest ich tam masę i wszystkie opracowaliśmy z myślą o Tobie.

Wszystkie są jednak bardzo bezpieczne i wyjątkowo skuteczne. Czytaj też

Pośladki po zabiegach Proshock Ice

Autor: CROMA
Źródło: CROMA

W zależności od poszczególnej metody efekty są widoczne najwcześniej po dwóch miesiącach, czasami należy na nie poczekać znacznie dłużej. Przykre dolegliwości odczuwane przez pacjentki w trakcie robienia zabiegu są znacznie ograniczone przez podanie leku, który znieczula. Zabiegów nie można wykonywać u kobiet które są w ciąży. Polecamy też