Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Mawia się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej opisują jej posiadaczkę 8 grudnia, 2021

Damska torebka to jest coś, co chyba każdego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, kobiecy zamęt, w którym bez zadnych trudności odnajduje się tylko jej właścicielka. Najmocniej natomiast mężczyzn przeraża, kiedy ich kobieta prosi, żeby coś wydobyć z torebki… No tak, lecz jak tu to wszystko ogarnąć? Bądźmy jednak neutralni i przyznajmy, iż w jednej torebce jest bardziej czysto i przyzwoicie, w drugiej całkowity zamęt. Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej określają jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?

torebka

Autor: pandzior.pl
Źródło: pandzior.pl
Nie istnieje tak naprawdę łatwa odpowiedź, ponieważ nikt jeszcze nie przeprowadził takich badań, nawet niezawodni amerykańscy naukowcy, którzy zbadali już chyba prawie wszystko i wszystkich. Przede wszystkim, jakby mogło prezentować się tego typu eksperyment? Dobieramy losowo wybraną grupę kobiet z torebkami, badamy ich charakter, zapytujemy znajomych o ich główne cechy, a później zestawiamy te wszystkie wyniki razem i je analizujemy? To chyba jedyna możliwość, lecz kto by się tym zajął? Nie ma ochotników.

Może przerasta to facetów naukowców, którzy nie chcą wpaść w tarapaty, z drugiej strony nie chcą analizowaćtego zjawiska kobiety, bo jaki stoi za tym argument? Może nie widzą problemu? Z analizy przeciętnego faceta wychodzi, iż rzeczywiście, gdy zagada się kobiecie o torebce jako o jednoczesnej, nieznanej rzeczywistości, ta zareaguje ona dezaprobatą lub nawet złością.

Absorbują Cię opisywane tu zagadnienia? Jeśli tak, to kliknij jeszcze ten odnośnik – są tu ważne informacje (https://dotatuazu.pl/pl/c/ODBIJANIE-WZORU/97), które także Cię zainteresują!

I nie ma tu żadnych wyjątków, reagują tak właścicielki torebki skórzanej i torebki sportowej, eleganckiej i tej bardziej

torebka

Autor: Ballin
Źródło: Ballin

powszedniej, takiej na co dzień, nie na żadną specjalną okazję (sprawdź modne torebki).

Właściwie nie do końca jest jasne, dlaczego to tak drażliwy temat. Z jednej strony mamy faceta, który nie potrafi wczuć się w rolę kobiety, nie rozumie również jej nawyków, jej odwiedzania sklepów, jej zmiany nastrojów, tak więc nie może się porozumieć także z jej torebką. Z drugiej natomiast strony mamy kobietę, która broni swojej suwerenności własnych przyzwyczajeń, nie znosi być wyśmiewana, a dodatkowo uważa typowego faceta za niezbyt rozgarniętego osobnika.

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak myślisz, wcześniejsza strona (https://www.elian.eu/pl/druty-do-skarpet-3-mm) też stanowi cenne źródło informacji, które odnosi się do tej tematyki.

No bo jak można nie dostrzec, jaka to gustowna torebka, a zamiast tego przyczepiać się do małego bałaganu w środku? To podobnie, jak przeciętny facet nie widzi zmiany w uczesaniu czy w ubraniu. Ignorant, i tyle – zobacz szczegóły na