Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Masz już pociechę? Zastanawiasz się, gdzie konkretnie nabyć zabawki? Styczeń 4, 2019

Chyba każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że dziecko to właściwie studnia bez dna. Jeśli chciałbyś kupić swojemu dziecku wszystko to, co chce otrzymać, oczywiście musiałbyś ukraść wór pieniędzy.

urodziny dziecka
Autor: Cheerful Givers
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj opisujemy wskazówki dla mam, jak można trochę zaoszczędzić na ubraniach i zabawkach dla dzieci.
Ubrania dla dzieci
fartuszki dla dzieci do przedszkola
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest właściwie dla nikogo tajemnicą, że dzieci niesamowicie szybko wyrastają praktycznie ze wszystkich swoich ubrań. Jeśli zatem masz kilkuletnie dzieci – umów wizytę u warszawskiego neurologa dziecięcego -, na pewno nie ma potrzeby kupować im wszystkich ubrań nowych, bo prawdopodobnie część z nich założą tylko kilka razy. Niezłym pomysłem będzie posłanie dziecka do przedszkola, w którym nosi się takie same mundurki – wówczas fartuszki dla dzieci do przedszkola kosztują naprawdę niedużo. Dodatkowo jest to niezły pomysł na zmniejszanie różnic pomiędzy dzieciakami – jeśli każde z nich będzie miało fartuszki dla dzieci do przedszkola, wówczas z pewnością nie będą zwracały uwagi przykładowo na to, czy ktoś ma mniej pieniędzy niż one.
zabawki dla dzieciaków
Sprawa zabawek wygląda właściwie podobnie – niewątpliwie nie warto kupić wszystkich nowych zabawek. Problem polega na tym, że zabawki d;a dzieci zazwyczaj dość szybko się psują, jednak zawsze możesz porozmawiać z innymi mamami i wymieniać posiadane zabawki dla dzieci na pewien czas. Jeżeli tak zrobisz, Twoje dziecko praktycznie cały czas będzie miało nowe zabawki, a równocześnie nie będziesz musiała wydawać na to mnóstwa pieniędzy.
Wymiana z innymi mamami

Wymiany różnych rzeczy dla dziecka z innymi mamami to oczywiście świetny pomysł. Dzięki temu będziesz miała różnorodne ubranka dla swoich dzieciaków, a jednocześnie możesz oszczędzić naprawdę dużo pieniędzy na zakupach.