Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Masz bliznę? Możliwe jest jej usunięcie – dowiedz się, w jaki sposób to zrobić 29 czerwca, 2015

Po operacji została ci brzydka blizna? A może byłeś uczestnikiem poważnego wypadku, odnosząc rany, których ślad nosisz na swoim ciele po dziś dzień? Nikt nie chce mieć takich mankamentów urody. Nie tylko nieładnie wyglądają, lecz również przywołują ciężkie doświadczenia, o jakich chcemy zapomnieć. Przeważnie blizny goją się bez specjalistycznej interwencji, z czasem blednąc oraz zanikając.

Niekiedy jednak pomimo upływu czasu pozostają czerwone i niemiło swędzą. W takiej sytuacji może okazać się wymagane profesjonalne usuwanie blizn Sopot (www), w jednym z gabinetów kosmetycznych, oferujących tego typu usługi. Pierwszy proponowany zabieg to mikrodermabrazja diamentowa. Polepszenie jest zauważalne już po pierwszym zabiegu, jednak aby pozyskać zadowalające rezultaty przydałoby się nawet 10 zabiegów. Zabieg można wykonywać ba każdym miejscu ciała i twarzy.

Jeżeli wykonamy mikrodermabrazję na policzkach lub na czole, dostrzeżemy również inne pozytywne rezultaty, takie jak zwężenie porów, zmniejszenie zmarszczek albo zmniejszenie łojotoku. Zabieg nie boli i nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie zajmuje wiele czasu oraz nie wyłącza z codziennego życia, zatem błyskawicznie można wrócić do zwykłych obowiązków. Drugim sposobem usuwania blizn jest peeling chemiczny, usuwający warstwy naskórka razem ze zmianami, jakich chcielibyśmy się pozbyć.

Poza wygładzeniem blizn pozwala również na odmłodzenie twarzy, z czego cieszy się każdy korzystający z peelingu pacjent. Jeśli na twoim ciele jest większa oraz bardziej uporczywa blizna, może być konieczny laser. Nie tylko poradzi sobie z bliznami potrądzikowymi, lecz również po oparzeniach czy operacjach. Laser może zadziałać już po pierwszym zabiegu oraz może się okazać, iż nie będzie trzeba wykonywać kolejnych działań, ponieważ osiągnięte efekty będą nas satysfakcjonować.

Po zabiegu należy jednak pozostać przez kilka dni w domu, by skóra miała szansę dojść do siebie. Zabieg nie wiąże się z żadnymi ciężkimi skutkami ubocznymi oraz nie jest zagrożeniem dla zdrowia. Korzystanie z usług salonów kosmetycznych to znakomity sposób na usuwanie blizn Sopot. Wybierz się do jednego z takich gabinetów, a wkrótce pozbędziesz się swojego kłopotu oraz będziesz mógł ponownie cieszyć się gładką skórą bez czerwonych, swędzących zgrubień.

Kategorie: Bez kategorii Tagi: , , , ,