Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Marka Beurer – troszcząc się o zdrowie i dobre samopoczucie 1 grudnia, 2022

Przedsiębiorstwo Breurer jest niemiecką firmą, która dystrybuuje swoje towary również na terenie Polski. Firma zajmuje się produkcją dobrej jakości urządzeń medycznych, które mają na celu polepszenie kondycji fizycznej – poprawiania oraz polepszania zdrowia. Ludzie poszukujący produktów, które łączą w sobie stylowy wygląd i funkcjonalność powinni zwrócić szczególną uwagę na urządzenia tego przedsiębiorstwa.

Beurer

Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z wielu asortymentu marki Beurer, który ostatnimi czasy zdobył ogromne poparcie wśród klientów jest Beurer MG 150. Za tym pojęciem kryje się wybawienie dla sporej liczby ludzi uskarżających się na zbyt duże napięcie, potrzebujących uspokajającego a dodatkowo oswobadzającego od bólu masażu. Produkt to urządzenie masujące do pleców oraz karku. Obsługa urządzenia jest wyjątkowo przyjemna – istnieje opcję dopasowywania intensywności masażu używając kilku przycisków. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że jest pakowny – możemy zabrać go w dowolne miejsce i w każdym miejscu cieszyć się rozluźniającym masażem.

Masażer do stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach firmy Beurer tu: waga łazienkowa na jest urządzeniem pozwalającym na zmniejszenie dyskomfortu stóp za pomocą masażu wibracyjnego i bąbelkowego stóp. Ma funkcję regulacji czasu. Dodatkowo prócz odprężenia masażer jest świetnym sposobem na utrzymanie stóp w dobrej formie – w zestawie zawarta bowiem element do usuwania do pozbycia się zbędnego naskórka. Oprócz tego posiada opcję dodawania do wody olejków do stóp.

Każdy człowiek troszczący się o kondycję i zdrowie chce często monitorować swoją wagę. Właściwe BMI pozwala na zachowanie szczupłej postury i wspaniałego zdrowia. Dla dbających o siebie osób marka Breurer posiada w swym asortymencie również wagi łazienkowe. Wyjątkowo uznany model to BEURER GS 21 Madagascar (MG 150 marki Beurer). Urządzenie wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po zważeniu wyłącza się samodzielnie, co pozwala na długotrwałość baterii. Dla klientów potrzebujących wprowadzić więcej radosnych kolorów do wnętrza powstała kolejna waga, nieco bardziej ekstrawagancka model BEURER GS 27 Paski. Model ten wytrzymuje obciążenie do 150 kilogramów, przy czym dokładność pomiaru waha się w niewielkiej granicy 100 gram.