Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Makijaż permanentny – czy to zupełnie się opłaca? Wady i plusy takiego rozwiązania 15 września, 2021

Jeszcze parę lat temu make up permanentny zazwyczaj nie kojarzył nam się najlepiej – w większości przypadków mieliśmy przed oczyma nieudane eksperymenty celebrytów z lat osiemdziesiątych lub dziewięćdziesiątych – nie da się ukryć, iż niewątpliwie niejednokrotnie wtedy makijaż permanentny nie prezentował się najlepiej.

czerwony ford

Autor: photobeppus
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście aktualnie znacząco się to zmienia – jeżeli zapoznasz się z najświeższą ofertą salonów oferujących taką usługę, być może wtedy sama skusisz się na zrobienie takiego makijażu. Sprawdź, jakie są plusy, a jakie wady tego rozwiązania!
Zalety makijażu permanentnego
Chyba każda dziewczyna znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele czasu należy niejednokrotnie poświęcić aby wykonać idealny makijaż. Jeśli pomyślisz, jak wiele czasu spędzasz niemalże każdego dnia przed lustrem, wówczas z pewnością okaże się, iż makijaż permanentny ust pozwala na zaoszczędzenie naprawdę sporej ilości czasu, który można poświęcić przykładowo na zjedzenie porządnego śniadania czy po prostu na wyspanie się. Na dodatek oszczędzisz na kosmetykach – jeżeli zdecydujesz się na makijaż (www.maleckamakeup.pl/) permanentny ust, wówczas nie będziesz musiała dodatkowo wydawać pieniędzy na szminki, konturówki lub inne kosmetyki potrzebne do wykonania codziennego makijażu ust.
plastikowe opakowania

Autor: Daniel Oines
Źródło: flickr.com
Wady takiego rozwiązania
Makijaż permanentny (informacje) permanentny ust to zdecydowanie dość duży jednorazowy wydatek, na który zazwyczaj nie każdy może sobie pozwolić. Zazwyczaj koszt jest oczywiście zależny od tego, co konkretnie obejmuje Twój makijaż, jednak właściwie zawsze powinnaś nastawić się na dość spory wydatek.

Problemem może być także kwestia wyboru odpowiedniego rodzaju makijażu – makijaż permanentny ust jest dość trudno zasłonić innym, zatem właściwie przez cały czas będziesz musiała chodzić w makijażu w jednym, danym stylu.
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , , ,