Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Lasery wykorzystywane w medycynie 30 listopada, 2022

Profesjonalny salon kosmetyczny to punkt, gdzie bez żadnych obaw można powierzyć swoją urodę w ręce wykwalifikowanej kadry. Odpowiednie urządzenia kosmetyczne Wrocław zezwalają realizować zabiegi na światowym poziomie.

W ostatnich latach nadzwyczaj zwiększyło się zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju zabiegi, które umożliwiają wyglądać młodo, cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą i czuć się pewnie tak długo, jak tylko to możliwe.
Lasery używane są w leczeniu od kilkudziesięciu lat. Światło lasera jest nadzwyczaj precyzyjne, ale niestety nie istnieje wielozadaniowy laser do leczenia wszelkich jednostek chorobowych. Skuteczność kuracji jest zależna od wyboru stosownej długości wiązki światła lasera i dobranej jego jakości. Należy również mieć na uwadze, że leczenie nawet najlepszym laserem przez laickiego operatora nie dostarczy oczekiwanych rezultatów, a jest w stanie wręcz zaszkodzić.
Lasery frakcyjne potrafią pobudzać odtwarzanie kolagenu. Kolagen jest głównym elementem odpowiedzialnym za naprężenie cery, komponuje bowiem podstawowe rusztowanie cery właściwej. Przebiegi degeneracji kolagenu i regenerowania go zachodzą w cerze przez całe życie. Niestety, z wiekiem produkcja nowego kolagenu wyraźnie się zmniejsza. Najważniejsze jest to, że laser frakcyjny nie niszczy całej skóry, lecz ją perforuje, tworząc w niej mikro kolumny uszkodzeń, które są otoczone zdrową, nieuszkodzoną tkanką. To ożywia regenerację uszkodzonych kawałków cery i wzmacnia bezpieczeństwo zabiegów. Nowiutki kolagen to jędrniejsza, napięta, w wyższym stopniu sprężysta, zagęszczona i niezwykle mocno odświeżona skóra. Tutaj więcej: dobre urządzenia kosmetyczne.

urządzenia kosmetyczne wrocław

Autor: garethjmsaunders
Źródło: http://www.flickr.com/photos/garethjmsaunders/2065891945/
Zabieg laserem frakcyjnym rozpoczyna się od nałożenia na skórę kremu znieczulającego, w taki sposób, żeby zapewnić wygodę w trakcie zabiegu. Cera musi być oczyszczona i odkażona przed działaniem promieni lasera. Złuszczanie i zabliźnianie się trwa kilka dni. Dla zainteresowanych: .

Dlatego że cykl regeneracyjny komórek trwa 28 dni, na następny zabieg wolno przyjść najwcześniej po tym okresie. Całkowity etap odnowy tkanki to około trzech miesięcy, toteż w pełni oszacować efekt zabiegu można dopiero po takim okresie.