Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Laserowe zabiegi to innowacyjna metoda w starciu z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami. 24 maja, 2022

W związku z błyskawicznie rozpowszechniającym się zapotrzebowaniem społeczeństwa coraz więcej otwiera się klinik medycy estetycznej w Polsce. Są to miejsca innowacyjne o dużych standardach i często w bliskich lokalizacjach.

Oferują w szczególności takie zabiegi jak: usuwanie blizn pooperacyjnych, usuwanie (przejdź do oferty) znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a też laserowe odmładzanie twarzy. Celem kadry i specjalistów jest profesjonalne, kompleksowe i uczciwe podejście do pacjentów. Doktorzy to wysokiej klasy fachowcy a ich bogate doświadczenie naznaczone jest długotrwałą i pracowitą praktyką.

Blizny pooperacyjne i potrzebna zniwelowania mankamentów podeszłego wieku, to pospolite powody dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młodość i gładka cera kojarzą się z atrakcyjnością i dbałością, z tej przyczyny zabiegi laserowe cieszą się olbrzymią sławą. Usuwanie blizn to jedno z najbardziej skomplikowanych zadań dla doktora. Działanie lasera na bliznę tworzy w cerze dużą ilość mikrouszkodzeń, które stopniowo goją się, a na ich miejscu tworzy się odnowiona skóra.
Dla komfortu pacjenta usuwanie blizn może odbywać się pod znieczuleniem użytym pod postacią iniekcji, lub kremu na obszar cery. Przy leczeniu zastosowane są najbardziej zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnego rodzaju technologii. Usuwanie blizn opiera się na przebyciu określonej ilości zabiegów ustalonych przez lekarza. Warto wspomnieć, że czas zabliźniania się skóry gdy zastosowane jest usuwanie blizn jest niedługi, a możliwości infekcji wyeliminowane – tak samo, kiedy jest to usuwanie – http://englander.com.pl/wskazania/dermatologia-estetyczna/usuwanie-zmarszczek-wroclaw/ – blizn pooperacyjnych.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Do chirurgi estetycznej zaliczane są także zabiegi typu laserowe odmładzanie, cieszą się one nieustającą popularnością. Osoby zamierzające się odmłodzić, usunąć zmarszczki oraz zwiększyć jędrność skóry decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z opcją otrzymania znieczulenia miejscowego. W czasie zabiegu dochodzi do zamierzonego cieplnego uszkodzenia cery z pozostawieniem miejsc cery zdrowej. Mikrouszkodzenia stymulują odnowę skóry i wytwarzanie kolagenu. Laserowe odmładzanie twarzy to zabieg którego konsekwencje zauważalne są już po pierwszym użyciu.

Tego rodzaju nowoczesne zabiegi ciągle zwiększają grono osób, które w błyskawiczny i skuteczny sposób naprawiły kondycję, barwę i teksturę skóry oraz zregenerowały się psychicznie.