Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Ładne tuniki na zimowe i jesienne dni 16 września, 2021

Wszystkie panie posiadają w swojej szafie bardzo wiele różnych ubrań. Ale bywa, że brak nam tuniki, która okazała by się idealna na zimniejszy czas. Dlatego dobrze pochodzić po sklepach i przejrzeć tuniki damskie może wyszukamy taką, która będzie dla nas odpowiednia. Warto mieć na jesień i zimę jakąś dopasowaną tunikę. Tunika jest rzeczywiście świetnym rozwiązaniem, gdy nie chce nam się zbytnio rozważać tego w, co powinniśmy ubrać.

tunika

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Można kupić tuniki z bawełny, ale również wełniane i oczywiście w różnych kolorach. Wszystko zależy od tego, co tak naprawdę lubimy i od tego, co będzie pasowało do naszej szafy. Ważne jest, żebyśmy wybierając nową rzecz pomyśleli też o tym, z czym będzie można ja połączyć. Kupowanie kolejnej rzeczy, która do niczego nie pasuje, jest bezsensowne, to po prostu wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Zamiast zimowego swetra

Kiedy nadchodzą chłodniejsze dni, zaczynamy wyciągać ze strychu, lub z drugiej szafy ciuchy, które będą idealne na te dwie pory roku. Zwracamy uwagę na to, co można ubierać w tym sezonie i wybieramy spośród stosu ubrań to, co jest odpowiednie.

Jeżeli chcesz odnaleźć więcej opinii na ten temat (www.perfumyinspirowane.pl/) na analizowany w tym serwisie temat, to kliknij ten link, a z pewnością Cię one zainteresują.

Bywa, że niektóre rzeczy są już za małe a innym razem okazuje się, że już nam się nie widzą. Zostawiamy tuniki damskie, które

sweter

Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com

świetnie sprawdzą się w zimniejsze dni. Wiadomo, że najlepiej żeby taka tunika okazała cieplejsza. Latem i wiosną również chętnie ubieramy tuniki, ale z innych materiałów. Oblekając swe ciało w tunikę dobrze jest się zastanowić, czy nie naruszy to dress codu firmy.

Bardzo dużo zależy od miejsca, gdzie pracujemy, bo jeśli chodzi o spotkanie ze znajomymi to tunika na sto procent okaże się dobrym rozwiązaniem. To ten rodzaj ciucha, który ukrywa to, co trzeba ukryć i eksponuje plusy damskiej sylwetki. Warto, więc mieć w swojej szafie kilka tunik, bo są często lepszym rozwiązaniem niż zwykły sweter czy bluzka. Zresztą w wełnianej tunice na pewno będzie nam cieplej niż w jakimś kusym sweterku. Tunika jest najlepszym rozwiązaniem pod jesienny płaszcz, bo wtedy ładnie wszystko się komponuje. Przy krótkiej zimowej kurtce nie wygląda już tak oszałamiająco. Tak, więc jeśli w szafie mamy dużo tunik, powinnyśmy kupować dłuższe okrycia wierzchnie, bo dzięki temu na bank wszystko będzie fajnie wyglądało.