Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Które kobiety winny wykorzystywać krem na noc oraz co on w ogóle daje? 15 września, 2021

Jeśli chciałabyś właściwie troszczyć się o swoją skórę, powinnaś stosować wszelkie kosmetyki. Nasza skóra żąda od nas bardzo wiele, lecz gdy będziemy odpowiednio o nią dbać, odwdzięczy nam się na pewno pięknym wizerunkiem.

Krem na noc powinien bywać odpowiednio dobrany do typu cery i do wieku niewiasty. Jeżeli krem na noc jest stosownie dobrany, wtedy skóra podczas nocnego odpoczynku dobrze się odbuduje, a rano zauważysz to przyglądając się w lustrze. Krem na noc różni się od kremu na dzień bardziej znaczącą koncentracją elementów rewitalizujących. Nie zawiera on żadnych filtrów UV i jest bardziej gęsty od takiego na dzień. Krem na noc mógłby bywać też bardziej tłusty. Prawie każda kobieta może spytać czy też krem na noc jest niezbędny? Odpowiedź brzmi: tak. Skóra najbardziej efektywnie regeneruje się w nocy. Dzięki temu, że w nocy zwiększa się przepuszczalność cery, elementy odżywiające prędzej się wchłaniają i łatwiej dostają się do bardziej ukrytych warstw naskórka.
Racoon
Sekrety damskiej torebki

Autor: Baghouse.pl
Źródło: Baghouse.pl
kolano - zdjęcie rentgenowskie

Autor: Lena
Źródło: http://www.flickr.com
A w jaki sposób dobrać profesjonalny krem na noc dla naszej cery? Jeżeli Twoja skóra jest chętna do przetłuszczania się, wtedy winnaś dobrać krem na noc o delikatnej gęstości. Jeżeli natomiast Twa cera jest wysuszona, wtedy potrzebuje trochę gęstszego preparatu, jaki utrudni wyparowywanie wody z naskórka oraz zwilży własną skórę.

Sądzimy, że nasz artykuł Ci się podoba. Jeżeli tak, to na tej witrynie możesz wyszukać nowe ciekawe szczegóły. Opowiedz o swych przemyśleniach.

Z kolei jeśli posiadasz skórę mieszaną, wtenczas ani jeden krem na noc nie jest Tobie potrzebny. Trzeba także wybrać krem na noc do swego wieku.

30-latka winna szukać kremów, jakie posiadają przykładowo koenzym Q10, ponieważ usprawnia on przemianę materii komórek, ujędrnia skórę oraz rozjaśnia plamki. Czterdziestolatka z kolei ponadto winna wziąć pod baczność funkcjonowanie przeciwzapalne oraz regenerujące.