Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Kto bardziej orientuje się w modzie? Oczywiście zdecydowana większość pań! Co w ten sposób zyskują? 1 grudnia, 2022

To fakt, iż panowie dość często podejmują starania, lecz i tak nie są w stanie zrozumieć płci żeńskiej. Pewnie to z tego powodu, iż nie są za bardzo związani z kwestiami mody, jak standardowa kobieta. To też z takiego powodu, że chociaż trendy się zmieniają, to standardowy facet nigdy nie będzie tak się troszczył o swój wygląd, jak klasyczna kobieta.

Niektórzy myślą, że kobieta stroi się, aby być atrakcyjną dla panów. Oczywiście jest w tym całkiem dużo prawdy, lecz najbardziej i tak ważna jest dla niej opinia innej kobiety. Trzyma się bowiem takiego założenia, że kobieta wie więcej na ten temat, czuje go i jest zainteresowana modą, co powoduje, że dzięki temu możemy stwierdzić, czy buty damskie Lemar czy kurtki płaszcze damskie, są rzeczywiście godne uwagi. Czemu tak naprawdę kobiety lubią modę?

moda

Autor: Barely Noticed Stuttgart
Źródło: http://www.flickr.com

Z pewnością trochę bierze się to z próżności, lecz również dlatego, że kojarzy się ona z wygodnym życiem, ładnymi kobietami, jakie prezentują się wspaniale w takich kreacjach. Przez co, im bardziej kobieta jest zainteresowana modą, tym bardziej jest na czasie, dzięki temu, ma świadomość jakie rzeczy kupować, aby prezentować się dobrze i przy tym modnie – . Moda zmienia się niesamowicie często, dlatego też jeżeli chcielibyśmy za nią zdążyć powinniśmy śledzić nowe trendy, bo przecież co rusz wchodzą nowe dodatki, kolory, kreacje. Warto wspomnieć o tym, że moda oferuje wielu kobietom poczucie wolności, bo dosyć często sporo pań czuje się niedocenionych, niedowartościowanych i krytykowanych.

Całe szczęście w tematach tyczących się mody czują się bardzo swobodnie, same dobrze wiedzą, w której kreacji będą czuły się dobrze oraz co najlepiej kupić, żeby faktycznie było modnie oraz było im wygodnie. Nikt nie powie im, w co mają się ubierać, a nawet jeśli wyjdą takie sugestie, to nie martwią się takimi zdaniami, bo są zupełnie nietrafione – . Moda daje możliwość paniom na opisanie siebie, na możliwość tworzenia własnej rzeczywistości, i to w przeróżnych zakresach, czy chodzi o legginsy Puma, spodnie jeansowe, kurtki albo też regular fit. Najlepsze jest to, że rzeczywiście istnieje sporo okazji do tego żeby móc pokazać swoje prawdziwe pod kątem mody oblicze. Czy będzie to bardzo wytworne przyjęcie na wysokim poziomie, albo też spotkanie przy grillu, zawsze jest możliwość by przemycić w naszym stroju cząstkę prawdziwego charakteru.