Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Kto korzysta obecnie z brzytwy? 12 sierpnia, 2020

Chociaż golenie brzytwą dawno już przestało być modne, to jednak istnieją obecnie brzytwy dovo (przeczytaj więcej o brzytwach Dovo), które umożliwiają stosowanie tej klasycznej metody golenia. Oczywiście cena tego typu brzytwy zależy od tego, czy brzytwa jest sprzedawana w zestawie, czy też jako oddzielny element. Wyposażenie takiego zestawu oprócz kilku zestawów brzytw zawiera także takie podręczne kosmetyki, jak żele do golenia (przeczytaj więcej o żelach do golenia) czy też pianki. Wyposażenie każdego zestawu jest indywidualną kwestią producentów, ale zawierają one podobne wyposażenie.

skóra - perspektywa

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Golenie brzytwą może sprawić problemy, szczególnie tym z panów, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z tego typu metodą niwelowania niepożądanego zarostu. Trzeba podkreślić, że wykorzystywanie brzytwy dovo do golenia może zwłaszcza na początku wywoływać różnego typu zacięcia i inne nieprzyjemne skutki uboczne.

Jeśli czytasz przedstawiany artykuł to znaczy, że temat Cię bardzo zafascynował – kliknij odnośnik do strony botox sosnowiec, a odnajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Nie dziwi zatem, że golenie brzytwą jest stosowane w zasadzie jedynie wśród starszych mężczyzn, którzy musieli korzystać z takiego typu wyposażenia do pozbywania się zarostu parę lat temu. Jednorazowe maszynki do golenia w zasadzie stały się popularne stosunkowo niedawno i do momentu wynalezienia takiej wygodnej jednorazowej maszynki mężczyźni musieli sięgać po brzytwy do golenia.

skóra - fotka

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Na obecnym rynku oferuje się naprawdę bardzo wygodne metody na zniwelowanie niechcianego zarostu. Mężczyźni mogą przebierać w rozmaitego typu golarkach elektrycznych czy tez akumulatorowych, jednorazowych lub wielorazowych maszynkach i tym podobnym asortymencie.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy (www.baborinstytutwroclaw.pl/) naszego tematu zachęcamy do kolejnego tekstu, który czeka na Ciebie pod tym linkiem. W nim odejdą wszelkie Twoje rozterki.

Co więcej, istnieje bardzo bogaty wybór, jeżeli chodzi o żele do golenia, balsamy przed i po goleniu czy inne męskie kosmetyki dedykowane do opieki nad skórą podczas golenia.To wszystko powoduje, że brzytwy dovo stają się coraz rzadziej używane i gdyby nie chęć kupowania tego typu produktów przez stałych odbiorców można by podejrzewać, że w ogóle golenie brzytwą byłoby spotykane jedynie w archiwach i co najwyżej w muzeach bądź na starych filmach. Do tej pory jednak przy pomocy brzytwy golą się mężczyźni, dla których jednorazowe maszynki lub golarki elektryczne nie są korzystnym rozwiązaniem. Przykładem tego typu sytuacji jest posiadanie bardzo długiej oraz bujnej brody, z jaką standardowe golarki niełatwo sobie radzą albo nie radzą sobie wcale.