Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Kosmetyki, jakie powinno się zabrać w podróż 5 stycznia, 2022

Co wziąć z sobą w podróż, aby zatroszczyć się o swoją higienę? Kosmetyczka nie powinna ważyć 2 kilogramów i w żadnym wypadku nie trzeba zabierać ze sobą kompletnej drogerii, żeby w podróży zatroszczyć się o swoje ciało.

ozdobny flakonik z perfumami

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com
zakupy

Autor: Aaron Jacobs
Są sposoby na to, ażeby nawet bez dojścia do umywalni jak też tak zwanych „zwyczajnych warunków” czuć się znakomicie jak też świeżo. Fabrykanci wychodzą naprzeciw wymogom współczesnych podróżników oraz odciążają ich ekwipunek. Dlatego stworzono ręczniki szybkoschnące, jakie sprawdzają się zawsze oraz wszędzie. Ów ręcznik jest daleko cieńszy niż zwyczajny i może wchłonąć o wiele więcej wilgoci. Do tego bez trudności można go uprać – prędko odzyskuje świeżość, no i przede wszystkim bardzo szybko wysycha. Szybkoschnące ręczniki sprzedawane są w przewiewnych woreczkach czy też w saszetkach. Po zastosowaniu możesz ręcznik włożyć do takowego woreczka i umieścić na przykład na zewnątrz bagażu.
Z praktyki wiem, iż dobre a także przetestowane kosmetyki są nam pomocne w wielu rozmaitych sytuacjach, natomiast w podróży pełnią istotną rolę. W rzeczy samej nie musi to dużo ważyć.

Zaciekawiły Cię myśli opracowane w naszym poście? Odczuwasz jednakże niedosyt? Więc zapraszamy do nowej witryny – kliknij tu i przeloguj się tam.

Jeżeli lubicie swe kosmetyki, możecie jest po prostu zmniejszyć, przekładając albo przelewając do opakowań zastępczych. Takie flakoniki, pudełeczka oraz słoiczki są celowe, kiedy np. zabieramy kosmetyki na pokład aeroplanu. Dużo kosmetyków można kupić również w miniaturowej edycji. Dotyczy to też płynów do soczewek kontaktowych oraz pasty do zębów. To jednak nie wszystko.

Możemy kupić sobie mydło, szampon bądź środek do ręcznego prania w postaci cienkich listków. Nieodzowna w podróży jest również szczotka do włosów, ewentualnie grzebień oraz lustereczko.