Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Korzystanie z kąpieli w słońcu oraz SPA jest świetne dla zdrowia 4 sierpnia, 2022

Solarium nie stanowi zagrożenia, pod warunkiem wybrania profesjonalnego salonu. Bezpieczny salon solaryjny rozpoznaje się po jego personelu. Przy pierwszej wizycie powinniśmy być zapytani o ewentualne poparzenia słoneczne, reakcje alergiczne na słońce i choroby skóry. Profesjonalny oraz doświadczony personel zada pytanie także, czy brane były leki?

solarium

W każdej sytuacji trzeba słuchać porad doświadczonego personelu w zakresie dostosowania czasu do kolorytu skóry i indywidualnych cech – więcej informacji tutaj. Jest to szczególne ważne w trakcie pierwszych trzech sensów. Przed solarium skóra winna być czysta i bez kosmetyków. Nie należy stosować żadnych dezodorantów oraz innych zapachowych kosmetyków, zawierających składniki fotouczuleniowe. Przed zabiegiem należy dobrze zmyć makijaż.

Podczas opalania nie wolno otwierać oczu. Należy zabezpieczyć je zakładając odpowiednie okularki ochronne, które udostępnia solarium. Nie wolno opalać się podczas choroby, szczególnie przy stosowaniu antybiotyków, ani też w stanie nietrzeźwości. Po skończonym zabiegu należy użyć specjalnych kremów do opalania. W trosce o skórę warto wybrać się do SPA i skorzystać z kilku pielęgnacyjnych zabiegów. Gdy odpowiednio przygotujemy się do wizyty w gabinecie SPA możemy doświadczyć najlepsze Day SPA. Taki wyjazd należy sporo wcześniej zarezerwować z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Udając się do SPA nie wolno zapomnieć o stroju kąpielowym oraz klapkach kąpielowych. Przed seansem trzeba przybyć wcześniej, aby mieć czas na zmianę odzienia oraz wypełnienie ankiety dotyczącej chorób, przeciwwskazań do seansu.

Czy zamieszczony tu wpis wydaje Ci się intrygujący? Masz ochotę obejrzeć więcej informacji na podobny temat? Zatem idź tu stomatolog i przeczytaj kolejny opis.

Jeśli ktoś się spóźni zabieg będzie trwał krócej. W trakcie zabiegu w tle rozbrzmiewa relaksująca muzyka, oświetlenie zazwyczaj jest przygaszone, często palą się świece i kominki z olejkami zapachowymi. Trzeba pamiętać, że przed wejściem do strefy SPA bądź gabinetu kosmetycznego na zabieg warto się odświeżyć, usuwając z ciała wszystkie balsamy, kosmetyki.

Zobacz też: salon kosmetyczny kabaty

Podczas masażu można okryć się ręcznikiem. Jeśli odczujesz chłód, poproś o dodatkowy ręcznik. Jeśli nie chcesz masażu pewnej części ciała należy o tym wspomnieć w trakcie seansu. Po masażu z olejkami eterycznymi należy wstrzymać się z prysznicem na kilka godzin, ponieważ skóra lepiej wchłonie składniki, stanie się nawilżona i delikatna.

solarium

Żeby przeżyć najlepsze Day SPA należy dobrze się do tego przygotować. Gabinety odnowy biologicznej pomagają swoim klientom. Każdy klient ma do dyspozycji własnego opiekuna, który pomaga przy doborze seansów oraz wybiera bezpieczne kosmetyki. Wybierając się do gabinetu odnowy biologicznej koniecznie należy wziąć ze sobą pozytywną energię oraz dobry nastrój.