Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Konieczny przybornik wszelkiego faceta – maszynki do golenia i przybornik do paznokci 6 stycznia, 2022

Mężczyźni, którzy golą się każdego dnia, niewątpliwie pragną, aby ich skóra wyglądała później nieposzlakowanie. W tym celu powinno się naturalnie używać produktów do golenia wysokiej jakości, oraz także najlepszych, jakościowych kosmetyków do golenia.

zestaw do golenia

Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com

Na pewno jakikolwiek mężczyzna winien posiadać właściwą, jakościową maszynkę do golenia od renomowanej firmy. Rzecz jasna oryginalne maszynki do golenia trochę kosztują, jednak golenie takimi maszynkami jest znacznie szybsze oraz prostsze. W dodatku porządne maszynki nie powodują podrażnień, nie ma także trudności z wrastającym zarostem. Zalecaną maszynką jest merkur solingen 41c (zobacz: świetna strona: merkur solingen 41c), która jest repliką maszynki Gillette z 1904 roku. Maszynka ta jest lekko agresywna, ma otwarty grzebień, dzięki czemu golenie większego zarostu jest niezwykle wygodne i komfortowe, a także posiada wygodną, antypoślizgową rączkę. Jednostki, którym zależy na wygodzie, banalnym i dokładnym goleniu oraz wybornym rezultacie, z pewnością będą zadowolone z tego rodzaju maszynki.

maszynka do golenia

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy mężczyźni, zamiast maszynek, lubią tradycyjne, dawne metody golenia za pośrednictwem brzytwy. Golenie brzytwą jest niesłychanie gruntowne, rezultat nierzadko jest jeszcze lepszy niż w przypadku maszynki. Jednak powinno się pomnieć, by brzytwa zawsze była wybornie naostrzona, wskutek tego praktyczny okaże się kamień do ostrzenia brzytwy – kamień do ostrzenia brzytwy.

Zestawy do ostrzenia brzytew na pewno łatwo znajdziemy w sklepach internetowych, w skład takiego zestawu częstokroć wchodzi również podkładka antypoślizgowa, zgrzewka do regeneracji kamieni lub skórzany pas do ostrzenia. Oprócz zarostu, każdy mężczyzna powinien też dbać o wygląd swoich dłoni oraz paznokci, wobec tego pożyteczny będzie też przybornik do paznokci. W przyborniku do paznokci znajdziemy wszystkie nieodzowne rzeczy (zobacz: przybornik do paznokci), takie jak na przykład nożyczki do paznokci, cęgi lub obcinacze.