Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Kolczyki są świetną dekoracją ludzkich uszu, a ich różnorodność pozwala podkreślić swoją osobowość 26 września, 2022

Kolczyki mają bogatą historię. Są ozdobą sięgającą bardzo dawnych lat, gdzie właściwie nie były tylko kobiecą ozdobą, ale także męską. Obecnie, uszy przekłuwane są nawet dzieciom, a mnóstwo osób para się już samodzielną produkcją unikatowych ozdóbek na uszy.
Przekłuwanie małżowin usznych jest obecnie praktycznie bezbolesne.

Starczy krótki zabieg w salonie kosmetycznym proponującym usługę przekłucia uszu i już nie trzeba się martwić. Na miejscu dobieramy kolczyki srebrne albo ze stali medycznej, albo mamy parę ze sobą. Dalej kosmetyczka wkłada je w specjalny pistolet, którym później przekłuwa małżowiny, od razu umieszczając w nich ozdobę. To ważne, żeby były to kolczyki srebrne albo ze stali medycznej, ponieważ jedynie w takiej sytuacji możemy być pewni, że małżowiny uszne będą się goić prawidłowo.

Nie ociągaj się! Jeśli interesuje Cię ciekawa treść (mpress.pl/k/wiadomosci-polityczne/), to koniecznie powinieneś wejść w poniższy link. Pod nim wyszukasz wiele uzupełniających szczegółów z nią związanych.

Kosmetyczka ma również możliwość odmówienia nam przebicia uszu, jeśli nie mamy kolczyków z właściwej stali.

biżuteria online

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek kolczyków jest niezwykle szeroki. Bardzo mało jest już sklepów stacjonarnych, gdzie możemy je nabyć. Zostały tylko placówki jubilerskie, w których kupimy ozdoby z droższych materiałów oraz sklepy z ciuchami, gdzie kolczyki znajdziemy przy ladzie. Na pomoc idzie Internet oraz multum stron z produktami własnoręcznymi a także ze sklepami wirtualnymi. Biżuteria online ma znacznie większy asortyment. Możemy wyszukać każdego rodzaju kolczyki, a nawet można wybranych twórców poprosić o stworzenie kolczyków według naszej wizji, jeżeli nie potrafimy zrobić ich samodzielnie. Biżuteria online posiada również tę korzyść, iż można nabyć ozdoby aż z Tajlandii. W sieci nie istnieje pojęcie zbyt dużej odległości. Jedynie nasz budżet poczuje opłatę za wysyłkę.

Kolczyki, noszone w umiarze, to piękna ozdóbka na każdy dzień. Są osoby, które noszą więcej kolczyków i jest to ich sposób na wyrażenie siebie, jednak, nie do każdej sytuacji nadmiar ozdób jest dobrze widziany.