Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Kilka podstawowych informacji w temacie typów damskich biustonoszy i sposobów ich dobierania. 4 listopada, 2020

Odpowiednio dobrany biustonosz ma bardzo duże znaczenie dla wygody wszystkich pań. Lecz niestety w wielu przypadkach ta część garderoby nie zostaje odpowiednio dobrana do kształtu i wielkości biustu.

Panie bowiem nie do końca wiedzą, na co zwracać uwagę i kupują przypadkowe staniki, które jakoś będą podawać. Ale jak się okazuje, nie pasują idealnie, a skutki tego mogą się objawić po wielu latach. Z takich też powodów warto przed kupnem bielizny dowiedzieć się, jakie są podstawowe rodzaje biustonoszy i jak prawidłowo powinno się je dopasowywać. Tym sposobem będzie można dobrać właściwy do swojej figury, kształtu piersi i preferencji danej pani. A wybór jest naprawdę ogromny, ponieważ najróżniejszych rodzajów biustonoszy jest co najmniej dziesięć.
biustonosz balkonetka

Źródło: Jagna.pl

Dla pań z mniejszymi biustami można na przykład zaproponować biustonosz push-up. Ten model ma specjalne usztywnienia, oraz silikonowe lub powietrzne wypełnienie, za pomocą jakich wszystko będzie sprawiać wrażenie większego niż faktycznie jest. Ale nie muszą się one ograniczać tylko do tego modelu, gdyż w innych odmianach także można dobrze wyglądać, pod warunkiem że się je właściwie dobierze. Jednym z chętniej kupowanych modeli, i to przez praktycznie większość pań, jest biustonosz (zweryfikuj te opinie) balkonetka. Cechuje się on średnią wielkością, nie zasłania całkowicie piersi ale też nie odsłania ich za bardzo.

Balkonetki są stanikami uniwersalnymi, z powodu swojego klasycznego stroju doskonale będą się nadawać do codziennego noszenia pod każdym rodzajem ubrania.