Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Każda przedstawicielka płci pięknej pragnie olśniewać swoją urodą, czyli siła tkwi w kosmetykach 21 maja, 2021

Nie ma chyba pani, której nie zależy na swoim wyglądzie. Obecnie kobiety są w stanie naprawdę wiele poświęcić, by na długo zatrzymać młodość oraz cieszyć się młodo wyglądającą skórą. Warto wiedzieć, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to ostateczność. Prawidłowo dobrane kosmetyki do pielęgnacji potrafią naprawdę zdziałać cuda.

krem przeciwzmarszczkowy

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com

Już po ukończeniu dwudziestego piątego roku życiapowinno się włączyć do regularnej pielęgnacji krem przeciwzmarszczkowy. Trzeba przy tym pamiętać, że dopasować powinno się go nie tylko do wieku, ale głównie do stanu, w jakim jest skóra. Może zdarzyć się tak, że dziewczyna, która właśnie skończyła dwadzieścia pięć lat musi sięgać po krem przeciwzmarszczkowy przeznaczony dla kobiet już po trzydziestce (czytaj więcej). Sprzedawane dzisiaj kremy przeciwzmarszczkowe wyraźnie różnią się, jeśli pod uwagę weźmie się ich skład. Do najczęściej wykorzystywanych składników zalicza się jednak kwas hialuronowy ,retinol, peptydy, koenzym Q10, witaminę C , a także komórki macierzyste. Każda firma wypracowuje także swoje składniki, które odróżniają jej produkty od innych kosmetyków aktualnie oferowanych.

Jeżeli intryguje Cię ciąg dalszy orteza stawu biodrowego tego opisu zachęcamy do kolejnego tekstu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod podanym linkiem. Tam odejdą wszystkie Twe niepewności.

Retinol wykazuje silne działanie odmładzające. Jest to jedna z z częściej wykorzystywanych postaci witaminy A. Jego obecność w kosmetyku sprawia, że pobudzona zostaje synteza kolagenu. Włókna kolastyny, które zostały zniszczone, efektywnie się odbudowują. W efekcie kremy z retinolem poprawiają elastyczność skóry oraz jej jędrność. Warto pamiętać, że retinol skutecznie zmniejsza również zmiany o charakterze trądzikowym.

płatki pod oczy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Kwas hialuronowy to natomiast aktualnie najpopularniejsza substancja o działaniu nawilżającym. W sposób naturalny występuje on w naszej skórze. Wraz z tym, jak się starzejemy jednak jego ilość wyraźnie się zmniejsza. Płatki pod oczy to niezbędny element wyposażenia każdej troszczącej się o urodę kobiety – zobacz więc: nawilżające płatki pod oczy. Płatki pod oczy to prosty sposób, by błyskawicznie poprawić wygląd skóry pod oczami. Nawilżane są one licznymi substancjami aktywnymi, które korzystnie wpływają na skórę tych wyjątkowych okolic. W wielu wypadkach są to identyczne substancje, jak te w kremach działających przeciwzmarszczkowo. Ich stężenie jest jednak dużo niższe. Skóra w tej okolicy jest bowiem bardzo delikatna oraz wrażliwa.