Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo – wobec tego dba o swoje ciało i twarz i każdego dnia po przebudzeniu robi make-up 13 lipca, 2022

Nie bez przyczyny kobiety nazywa się płcią piękną. Panie posiadają szczupłą sylwetkę i piękną twarz. Dodatkowo umieją podkreślać swoje walory przy użyciu różnych trików.
Czasami bywają to triki związane ze strojem (przykładowo: wysokie obcasy, które wizualnie wydłużają nogi) albo z make-upem.

zestaw
kosmetyki do oczu

Autor: A Healthier Michigan
Źródło: http://www.flickr.com

Tych ostatnich jest cała masa. Na przykład dzięki bronzerowi możemy nadać swej twarzy idealny kontur, dzięki pomadce mamy możliwość podkreślić usta, a dzięki tuszowi podkreślić cudne oczy.

Omawiany temat z pewnością zawiera fascynujące informacje, lecz żeby uzyskać ich jeszcze więcej prześledź link (https://theomarvee.com/48-gravite), który jest niezwykle absorbujący.

Mówiąc ogólnie kosmetyki do oczu w make-upie są kluczowe. Cudnie podkręcone rzęsy i delikatnie zaakcentowany cień na powiekach spowodują, że będziemy prezentować się jak modelka. Również eyeliner spowoduje, że nasze spojrzenie będzie bardziej uwodzicielskie. Jeżeli ktoś nie jest zbytnio wyszkolony w używaniu tego kosmetyku, to może stosować kredkę do oczu. To wypróbowany od dekad atrybut niejednej elegantki. Kosmetyki do oczu każda kobieta musi stosować przed wyjściem do pracy, ale też mieć je zawsze przy sobie w małej kosmetyczce w torebce. Przysłowie mówi – przezorny zawsze ubezpieczony, a nikt nie jest pewny, co się może przytrafić. Jeśli chodzi o wybranie swojego niezawodnego zestawu, to wszystko bywa kwestią czasu. Na początku może nas przerastać liczba kosmetyków, gdyż wybór jest ogromny.

Jednak po jakimś czasie, zauważymy jakie odcienie najbardziej do nas pasują i jaki typ make-upu jest dla nas odpowiedni. Wówczas wszystko będzie już łatwe. Po pewnym czasie makijaż będzie nam zajmował już zaledwie kilka minut.