Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jak chcemy zapuścić brodę powinniśmy pamiętać o paru sprawach. Co jest najbardziej istotne? 10 czerwca, 2022

Coraz więcej mężczyzn jest zdecydowanych, by zapuścić brodę, a jak się wydaje nie ma w tym nic trudnego. No przecież ona rośnie, nie powinniśmy jej przeszkadzać.

No ale oczywiście, nie powinniśmy jej zostawić samej sobie, gdyż zacznie rosnąć jak chce. Więc na pytanie jak dbać o brodę można odpowiedzieć, że trzeba ją modelować, przycinać, sprawdzać czy nie robi się za bardzo chaotyczna. Musimy ją dyscyplinować, ażeby nie wyrosła po swojemu. Na pytanie więc jak zapuścić brodę (zerknij na stronę barbera), jak powiedzieliśmy wcześniej, nie musimy odpowiadać, bo najlepiej jej nie przeszkadzać.

Niestety

broda

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

, nie dla każdej osoby broda będzie dobra, ponieważ szczególnie na samym początku jest tak, że swędzi.

Namawiamy Cię do przeczytania kolejnego artykułu na podobny temat – tam odnajdziesz dodatkowe treści. Więc idź do strony (https://www.vivamedica.pl/uslugi/fizjoterapia/) i ciesz się nimi.

Dzieje się tak, bo skóra nie może się tak szybko przyzwyczaić do włosów i rozpoczyna irytować. Z pewnością będzie to irytować latem, jak skóra dodatkowo się poci. To jednak tylko okres przejściowy, a jak to przetrwamy, to po określonym czasie przestaniemy dostrzegać, iż coś się dzieje. Zanim to jednakże się stanie warto sobie pomóc, najlepiej więc złagodzić swędzenie nawilżającym balsamem po goleniu, jakiego używaliśmy do tej pory.

Jeżeli już mamy dość duży zarost to są i następne komplikacje. Przy pełnej brodzie będzie powinniśmy wybrać czy golić szyję do jej górnej linii oraz czy golić w pewnym stopniu poliki. Duża liczba osób tak robi, ale nie ma tu jednej, sztywnej zasady. Z pewnością należy robić tak, jak będzie bardziej komfortowo. Jak widzimy, pomimo wad warto zapuścić brodę Męskie Zacięcie Blog, bo polepszy się nasz styl, a także my poczujemy się bardziej jak mężczyźni. Jeśli zawsze marzyliśmy o pięknej brodzie, to nie powinniśmy się zastanawiać, warto zrealizować ten cel.
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , ,