Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jakiego rodzaju kosmetyki są bardzo dobre dla mężczyzn? 22 stycznia, 2022

Półki w sklepach kosmetycznych pełne są dzisiaj nie tylko kosmetyków dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Jakiego rodzaju kosmetyki można na nich znaleźć?

Zdecydowana większość panów każdego dnia przechodzi rytuał golenia.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to przeczytaj dodatkowe info (http://wonia.pl/dekoracje-okolicznosciowe/). Znajdziesz je na nowej witrynie, którą opracowaliśmy pod poniższym linkiem.

Wśród kosmetyków opracowanych dla mężczyzn nie może więc brakować tych ułatwiających golenie: pianka do golenia, żel lub krem to zazwyczaj wybierane przez panów kosmetyki. Również po goleniu niezbędne jest użycie dobrej jakości preparatów, które zmniejszą podrażnienia skóry. Wielu panów sięga po balsamy lub wody toaletowe. Wśród markowych kosmetyków dla mężczyzn bardzo dużym uznaniem cieszy się marka Dr Harris.

Ciesząca się popularnością brytyjska marka Dr Harris znana jest od XVIII wieku, początkowo klienci mogli kupować tylko i wyłącznie kremy i mydła do golenia , a także wody kolońskie. Dzisiaj oferta jest zdecydowanie bogatsza, składa się w mnóstwa artykułów , które przeznaczone są do codziennej pielęgnacji twarzy . Mające miejsce wieczorem oczyszczanie twarzy jest niezwykle ważnym zabiegiem o charakterze pielęgnacyjnym. Zdecydowana większość panów stosuje do tego celu wody i mydła. O wiele jednak korzystniej od mydła sprawdza się żel do mycia twarzy. Oferowany w sklepach żel do mycia twarzy usuwa zanieczyszczenia bardzo skutecznie, a przy tym nie podrażnia skóry.

kosmetyki

Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Kupując kosmetyki do mającej odbywać się codziennie pielęgnacji twarzy, mężczyźni nie mogą zapominać, że każdy z nich ma inny rodzaj cery. Wiedzą o tym doskonale producenci kosmetyków dla panów. Na półkach w drogeriach można więc zobaczyć kosmetyki , które przeznaczone są do każdego rodzaju cery. Gama kosmetyków dla panów jest niezwykle szeroka (poznaj sklep Znajdują się wśród nich nie tylko te do golenia (na przykład pianka do golenia), ale także dezodoranty, szampony do włosów oraz preparaty, które zmniejszają wypadanie włosów.

Do gamy kosmetyków dla mężczyzn dołączyły już jakiś czas temu balsamy oraz kremy mające działanie nawilżające. Te ostatnie bardzo często mają w swoim składzie filtry chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV . W sprzedaży znajdziemy również wielki wybór kremów mających działanie przeciwzmarszczkowe oraz kremów na noc. Wielu mężczyzn sięga po nie niemniej chętnie, jak panie. Jak widać czasy, gdy mężczyźni stosowali wyłącznie kosmetyki do golenia dawno już minęły.