Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jakie stylizacje w garderobie dla mężczyzn będą dominować w roku 2014? 28 kwietnia, 2021

Nie tylko kobiety kochają stroić się na każdą okazję. Kolekcje odzieży panów niejednokrotnie są lepiej wyposażone niż pań. Panowie, analogicznie jak kobiety niezmiernie o dbają o swój wygląd. Manicure, systematyczne przycinanie włosów u fryzjera i w siłowni wieńczą perfekcyjnie dobrane do stylu garderobą. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Zaskakujące, ale realne. Najnowsze trendy na pewno przypadną do gustu odważnym panom. Powracają odważne barwy, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby. Dla mężczyzn (Dla Mężczyzny Bench – firmy odzieżowe przygotowały naprawdę dużo nowych projektów.

Dużo panów ma spory dylemat, natomiast mianowicie, na które ubrania postawić na zimę. Kolejne propozycje różnią się między sobą, najczęściej diametralnie, ale klienci zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania oraz oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego mogą w tak krótkim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymogi.

Jeśli myślisz, że omawiana tutaj kwestia jest interesująca, zobacz dodatkowo więcej szczegółów w serwisie, który także publikuje tego typu materiały.

Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać obecnie na rynku odzieżowym.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień i zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i dość surrealistyczny. Tweedowe garnitury które są motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach królowały delikatne kraty oraz szarości. Zestawienia prezentowane na modelach odstawały od znanych kształtów oraz standardowych proporcji. Na porę jesienną polecane są również koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tutaj: T-shirty i koszulki męskie Z długim rękawem od Ceneo).

Zatarcie różnic pomiędzy garderobą męska a damską to fakt. Męska moda nawiązuje do mody kobiecej – zarówno fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki pokaźny wybór może spowodować spory mętlik w głowie. Ci odważni zapewne podejmą ryzyko i poeksperymentują. Ważne jest jednak to, by nie dać się zwariować i rozsądnie dopasować jeden konkretnie pasujący do indywidualnej osobowości. Uczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.