Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jakie są innego rodzaju niż chirurgiczne metody eliminowania zmarszczek? 6 czerwca, 2022

Zmarszczki powstają na skutek starzenia się skóry. Najłatwiej jest je wyeliminować z pomocą zabiegów chirurgicznych, jako że przynoszą one szybkie jak też trwałe wyniki. Co jednakże zrobić, gdy nie chcemy kłaść się na stole chirurga ?
Aby usunąć zmarszczki można skorzystać z zabiegów kosmetologicznych a także medycyny estetycznej.

lakier do włosów

Autor: iStock
Źródło: iStock
Jeśli idzie o usuwanie zmarszczek (na jego stronie) Warszawa wybór zabiegów jest duży i najlepiej będzie udać się na konsultację, aby doktor wyselekcjonował ten idealny dla nas. Posiadamy do wyboru zabiegi takie jak mezoterapia, wypełniacze (kwas hialuronowy), głębokie peelingi złuszczające jak też fale radiowe. Igłowa mezoterapia mezoterapia mikroigłowa sprzęt to zabieg polegający na szprycowaniu wgłąb skóry specjalnych cocktaili witaminowych, kwasu hialuronowego, krzemionki organicznej, oligoelementów. Zabiegi te wykonuje się raz w miesiącu a pierwsze wyniki są widoczne po 4 zabiegach. Najrychlej zapewniającym wyniki zabiegiem niechirurgicznego usuwania zmarszczek jest wykorzystanie wypełniaczy. Wśród nich rozróżniamy popularny botox innymi słowy toksynę botulinową. Botox (sprawdź dodatkowe informacje) Warszawa ma sparaliżować mięśnie w taki sposób, by się nie kurczyły, a fałda „wyprasowała”, kwas polimlekowy jak też różne mieszanki substancji wypełniających, a również tłuszcz własny. Wypełniacze dają szybki wynik, który trzyma się blisko 6 miesięcy do roku. Po tym czasie jeśli chcemy podtrzymać rezultat zabieg powinno się powtórzyć.
Dogłębne złuszczanie naskórka jak też skóry właściwej ma za zadanie intensywną regenerację oraz pobudzenie cery do produkcji nowych komórek kolagenowych a także elastynowych.

Gdy pragniemy zlikwidować zmarszczki z pomocą peelingów będziemy musieli zastosować serię owych zabiegów. Zabiegi przeprowadzajmy jesienią i stronimy od słońca, by nie spowodować powstania przebarwień. Polecanym zabiegiem jest również lifting twarzy (kliknij tutaj).