Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jaki kolor jeansów byłby dobry na okres wiosenny a jaki na zimę? 15 sierpnia, 2022

Zdawać mogłoby się, że jeansy to tylko typowe spodnie, w których nie można za wiele zmieniać. Prawda jest jednak tego typu, że mogą posiadać różnego typu krój, kolor czy też choćby długość.

stopa

Autor: Sunil Dass
Źródło: http://www.flickr.com

W sprzedaży jest tyle ich rodzajów, że chcąc uzupełnić swoją garderobę, można stracić głowę.
konkursy

Autor: CLARKS
Kobiety, które chcą kupić sobie odpowiednie jeansy, pomyślą zapewne o modnych i znanych w przeszłości tzw. dzwonach. Zresztą jeansy damskie Lee zawsze były modne, wygodne i świetnie nadawały się do jakiejkolwiek figury. Jeszcze nie tak dawno niezwykle popularne były także spodnie rurki, jednak aktualnie znowu powracają jeansy dzwony, które mogą mieć stosunkowo wysoki stan. Często zakupowane ostatnio biodrówki są już rzadziej wybierane przez polskie kobiety. Niezaprzeczalną zaletą dzwonów jest to, że znakomicie zakrywają niektóre mankamenty sylwetki, a równocześnie mogą podkreślić to, co jest w przedstawicielkach płci pięknej najpiękniejsze. Ponadto wizualnie wydłużają nogi i wyszczuplają sylwetkę.
Jeżeli chodzi o ich kolor, w okresie zimowym najlepiej wybierać ciemniejsze spodnie jeansowe, np. w kolorze niebieskim czy szarym. Jednak na wiosnę stanowczo korzystniej byłoby zdecydować się na jaśniejsze odcienie, np. błękitny czy kremowy. Niezależnie od ich koloru, mogą być długie aż do ziemi i zakrywać buty.

Niestety taki rodzaj jeansów najwłaściwiej wygląda przeważnie na osobach wyższych, chyba że niewysokie panie będą zakładać obuwie na wysokim obcasie. W marketach internetowych odnajdziesz model jeansów, jaki Cię zainteresuje.

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na prezentowany temat, to uważnie sprawdź pomocny artykuł (https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/), który ma warte zainteresowania informacje.

I może ten model stanie się Twoim ulubionym.

Kategorie: Bez kategorii Tagi: , ,