Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jak zadbać o siebie latem? – wskazówki Luty 15, 2019

W lecie zrzucamy z siebie grube sweterki i mimowolnie odsłaniamy przed światem… no, właśnie: co? Cellulit, rozstępy, opuchliznę. Szczęściem na wszystko jest rada! W trosce o ładny a także zdrowy wygląd skóry możesz korzystać z zabiegów antycellulitowych oraz wygładzających.

Jednym z nich jest peeling z maskami termicznymi, w trakcie którego w pierwszej kolejności ciało pokrywa się peelingiem, następnie okłada maseczką, zaś na koniec zawija w folię, gdzie pod wpływem temperatury ciała składniki absorbują się znacznie lepiej. Tak samo skuteczne są produkty z kofeiną – możemy się ich cudownym działaniem radować także w domowym zaciszu. Wystarczy zmieloną kawusię połączyć z oliwką – pierwsza wspomoże nam z problematycznym cellulitem, ta druga zaś nawilży oraz odżywi naszą cerę. Jeśli masz problemy z naczynkami wypróbuj Ziaja med naczynkowa – środek uszczelniający naczynka krwionośne na noc. Polecamy apetizer krople dla dzieci
wizerunek - skóra
Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy już nie musimy wstydzić się naszego ciała, należy pomyśleć o tym, żeby nie straszyć nikogo swą bladością. Tutaj również mamy do wyboru kilka rozwiązań. Zdawałoby się, iż najszybszą metodą na osiągnięcie złotej skóry może być zażywanie tabletek obejmujących beta-karoten, jakie nie dosyć, iż ułatwiają osiągnięcie wymarzonego odcienia, to do tego chronią przed wolnymi rodnikami. Należy jednakże mieć na względzie, że od samego przyjmowania preparatu nie uzyskamy opalenizny, jest to środek jedynie wspomagający przebieg opalania. Może trzeba skorzystać z gigantycznego wyboru samoopalaczy? Przykładowo spray do opalania. Unikniemy w tenże sposób szkodliwego oddziaływania promieni UV i będziemy mogły weselić się śliczną skórą cały rok. Gdy dopasujemy wyrób odpowiedni do naszej karnacji – uzyskamy naturalny kolor. Sprawdź demoxoft żel

Przypominamy tylko o nieodzowności przeprowadzenia peelingu, który usunie nadmiar rogowatych komórek, dzięki czemu opalenizna będzie równomierna.
Nie zapominajmy też o pielęgnacji włosów. Latem doskonale sprawdzają się ziołowe farby do włosów.

Równie emocjonujące artykuły znajdują się w analogicznym serwisie. Jeżeli masz ochotę je poznać – zobacz pod linkiem rehabilitacja sportowa, który jest tutaj!

Polecamy feminum activ